צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  הפסקת הנקה חד צדדיתאורי 20:28 01/10/2009
היי,
קודם, תודה שאתן כאן. ולשאלה שהביאה אותי:
התינוקת שלי, בת שנה ועשרה חודשים, כבר לא תינוקת מסתבר.
אקדים ואומר שהיא יונקת. ולמעשה, עד ליום שבת האחרון ינקה בתאווה הולכת וגוברת. לא היה נראה שהיא הולכת להפסיק מתישהו מיוזמתה, עד כי תמיד אמרנו בצחוק שהיא מכורה לציצי.
עד ליום שבת האחרון. ביום שבת התפתח לה חום מלווה בכאבי גרון. היא לא אכלה כמעט כלום ורק ינקה כל היום. ביום ראשון - באופן פתאומי וחד צדדי היא פשוט הפסיקה!!! לא מוכנה בשום אופן להתקרב לציצי ו/או לנסות לינוק. ייחסנו את זה לכאבי גרון שיש לה וחיכינו עד יעבור זעם.. אבל כלום, עד היום, יום חמישי, היא לא מוכנה לשמוע על הנקה ומעווה את הפנים כל פעם שאני מציעה לה.
ואני בכלל לא מדברת על הגודש והכאבים בציצי שמתפוצץ (וכרוב ממש לא עוזר לי ולא מקלחות חמות) הכאב בלב והגעגוע עולים עליו עשרות מונים.
(ואני לא רוצה לקחת כדור לייבוש, כי אולי היא תחזור בה..)
מצטערת על הדרמטיות. קשה לי הפרידה. מאוד.
אשמח לתובנות.
   הפסקת הנקה חד צדדיתעדי יותם, IBCLC 21:49 03/10/2009
הצער שלך מובן מאוד! אני מקווה שבינתיים המצב השתנה.
נסי להניק אותה מתוך שינה, או באמבטיה משותפת.

אין טעם ממילא לקחת כדור - הכדורים עובדים רק ימים ספורים לאחר הלידה.

היעזרי בקומפרסים קרים, סחיטה ידנית, שאיבה. אפשר במקלחת לנסות לעסות וללחוץ חלב החוצה כשהמים זורמים *מאחור*, על השכמות, ולא על החזה.

בהצלחה ותעדכני!
   לפעמים הם לא רוצים לינוק כשיש כאב אוזניים, תבדקו שאין לה דלקת אוזניים! ובכלל הייתי הולכת לרופא כי ברור שמשהו מונע ממנה לינוק כתוצאה מהמחלה!נלי 18:33 04/10/2009
   תודה רבה על תשובותכןאורי 18:24 05/10/2009
לצערי המצב לא השתנה. היא עדיין בשלה. מסרבת לינוק. ואני בשלי. כואבת את הפרידה הפתאומית.
תודה רבה על העצות. ניסיתי אותן ולשווא (ועדיין אני מנסה, למרות שנראה לי שכבר אין חלב - עבר כבר שבוע וחצי)
עקשנית הקטנה שלי.
   הפסקת הנקה חד צדדיתעדי יותם, IBCLC 12:00 07/10/2009
החלב ממש לא נגמר (גם אם את כבר לא מרגישה את המלאות), אם במקרה היא תחליט לינוק גם בעוד חודש, בגיל הזה יהיה ממש קל לגוף לחזור לייצור רגיל.
תמשיכי עם הרבה מגע של עור לעור ותנמיכי ציפיות. יקרה - יקרה. לא יקרה - הצער שלך מאוד מובן. טפחי לעצמך על השכם על התקופה הנפלאה שהיתה לכן, ומי יודע, אולי בילד הבא...

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו