צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  הנקה במעבר למוצקיםג'וד 21:32 29/11/2009
הי לכולן ומה שלומכן
בתי בת 7 חודשים . לפני כחודש וחצי התחלתי טעימות מוצקים וכיום כבר אוכלת יפה ארוחת ירקות אחת עם עוף וארוחת פירות שלהן אני גם מוסיפה מעט דייסת קוואקר. ציפיתי לירידה בכמות החלב ואכן זה קרה . יש פחות חלב משמעותית ובעיקר בשד השמאלי מה שיוצא זה שהיא יונקת מעט מאוד מהשמאלי וכך גם החלב יורד . אני מנסה לשאוב כמה שיותר אבל לא תמיד יוצא . בלילות התחילה לבכות מעט מתוך שינה וגם לפעמים להתעורר השינה לא שקטה אבל "כולם" אומרים שזו תקופה כזו של שיניים. אני מניקה אותה לפני השינה בסביבות 8 ואז ב4-5 בבוקר והיא חוזרת לישון . לא תיכננתי להפסיק לפחות עד לגיל שנה אולי אפילו יותר תמיד היה חלב בשפע... האם יש סיבה לדאגה . יכול להיות שהיא לא אוכלת מספיק... מה עושים במצבים כאלה הרי לכולן יורדת כמות החלב אבל התינוק צריך עדיין ארוחה משביעה. עצתכם בבקשה תודה ושבוע מקסים
   הנקה במעבר למוצקיםעדי יותם, IBCLC 10:12 08/12/2009
שלום ג'וד, גם כשהתינוק יונק פחות ואוכל מוצקים, אין סיבה שההנקה לא תמשיך ותענה על צרכיו. המשיכי להציע לה לינוק לעתים קרובות ולפי צרכיה, והגוף יתאים את עצמו. אם את מוטרדת, את יכולה לנסות להשתמש בהצעות שבהודעה מעלייך.
בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו