צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  הנקת פגלימור 17:45 06/03/2010
בשעה טובה נולד ילדי הרביעי (במסכת ייסורים ארוכה) והוא פג. הוא נולד בשבוע 32 במשקל קצת פחות מ-1600 גרם.
היום הוא בית כבר שבוע, הוא בן 36+ שבועות. אני שואבת ונותנת לו את החלב השאוב. במקביל, אני מנסה לתת לו לינוק כפי שהסבירו לי בבית החולים. לתת פעם ביום ולתת השלמה מבקבוק. ולהעלות בהדרגה לפעמים ביום (לא ברציפות) ולהציע השלמה מבקבוק.
הבעיה היא שהוא לא תמיד מצליח לינוק (צריך להיות ערים בשביל זה ואני מעירה אותו כל 3 שעות לאכול והוא לא תמיד "בהכרה מלאה"). בעיה נוספת היא שהוא לא תמיד מצליח לתפוס את השד נכון (זה ילד רביעי כך שאני יודעת איך צריך). מה גם שבד"כ הוא תופס טוב יותר צד אחד ומזניח צד שני.
נתחיל מזה שבין הארוחות שלו לשאיבות שלי אני ממוטטת.
נמשיך מזה שאני לא יודעת אם זה בסדר, איך לעבור להנקה מלאה, אולי בכלל לא תהיה הנקה מלאה לפני שהוא לא יהיה בן 40 שבועות.
מה עושים ???
אני קצת אבודה וקצת אובדת עצות.
אולי בכלל כדאי להתייעץ עם יועצת הנקה שמבינה קצת בהנקת פגים.
עזרה..............
   הנקת פגיםעדי יותם, IBCLC 19:12 18/03/2010
כמו שענית לעצמך - ככל שיגדל יהיה לו קל יותר לחזור להנקה, ובמקרה כזה שהוא מעט מורכב, כדאי להיעזר ביועצת הנקה :) אבל הנקה מלאה בהחלט יכולה להתחיל לפני 40 שבועות, וחשוב מאוד בינתיים לשמר את אספקת החלב. בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו