צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  רוצה לינוק כל הזמן כמעטענת 13:55 09/06/2010
שלום,

הבת שלי בת שלושה חודשים כמעט ואני מניקה אותה הנקה כמעט מלאה. בהתחלה היא הסכימה לשתות לפעמים מבקבוק אבל בחודש האחרון מסרבת לבקבוק ורק יונקת.

בשבוע האחרון היא רוצה לינוק כמעט בכל זמן בו היא ערה וזה מגביל מאוד ומתיש נפשית עבורי.
במהלך היום יש כמה הפסקות של 10-20 דקות בהן היא נהנית לדבר פנים אל פנים או לשחק בטרמפולינה, ואז שוב היא מבקשת ציצי. במשך היום היניקה שלה לא מרוכזת אלא חצי שעשוע ורק מעט אכילה.
ניסינו לתת לה מוצצים מסוגים שונים אבל היא דוחה אותם. היא מנסה למצוץ אצבע אבל לא מצליחה ומתחילה לבכות עד הכחלה. היא ממשיכה לבקש לינוק גם כשהיא שבעה ואם הפטמה בורחת מהפה שלה היא שוב מתחילה לבכות תוך כמה שניות.

בלילה אין בעיה. היא ישנה 5-6 שעות רצוף, קמה לאכול ושוב נרדמת ואוכלת וכך עד להתעוררות.

אני לא יודעת אם זה משהו חולף או איזה הרגל.
יש עצה?
   יונקת כל הזמןעדי יותם, IBCLC 19:26 14/06/2010
האם העלייה שלה במשקל תקינה? האם יש לה די חיתולים רטובים?
קורה שיש מצב של קפיצת גדילה שבה תינוקות מבקשים לינוק לעתים קרובות יותר. אולי גם מזג האוויר החם יותר גורם לה להיות צמאה. אם זה לא עובר תוך כמה ימים, ובמיוחד אם העלייה במשקל איטית והשתן אינו שקוף ויש לו ריח חריף, כדאי להיעזר בפגישה עם יועצת הנקה מוסמכת.
   תודה עדי, תשובותענת 17:58 16/06/2010
העליה במשקל תקינה. היא נולדה במשקל מתחת לאחוזון 5 ועכשיו היא נמצאת מעל לאחוזון 10.
יש לה הרבה חיתולים רטובים והצבע שקוף.
זה נמשך יותר משבוע אבל היום יש הקלה.

אני מקווה שזה לא יחזור.
תודה רבה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו