צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  תינוקת "שמנה" מהנקהדנה 13:33 19/07/2010
יש לי תינוקת מקסימה בת ארבעה חודשים ושבוע ששוקלת 7.700, אורך 63 ס"מ. היא נולדה במשקל 2780 וירדה למשקל 2.550. כשהייתה בת חודש לא עלתה במשקל ועל כן הוספתי לה סימילאק למשך חודש ושבוע- היא עלתה המון במשקל. הפסקתי לגמרי סימילאק וחזרתי להנקה מלאה אך היא ממשיכה לעלות הרבה במשקל. היא יונקת בהפרשים קטנים במהלך היום (כל שעה וחצי שעתיים לערך) וישנה מעט במהלך היום. שנת הלילה של ארוכה (משמונה וחצי בערב עד שש וחצי למחרת) עם הנקת לילה אחת. מידע נוסף שעשוי להיות חשוב: היא נשארת עם אמא שלי כל יום למשך ארבע שעות ואז מקבלת חלב שאוב מבקבוק (פטמה עם זרימה איטית).אני יודעת שאסור להגביל הנקה אך בכל זאת רציתי לשאול אם אני צריכה להיות מודאגת?והאם אני צריכה עשות משהו? בנוסף, האם להמתין עם המעבר לטעימות של ירקות ופירות או להתחיל כבר כעת? תודה רבה
   תינוקת "שמנה" מהנקהעדי יותם, IBCLC 06:01 20/07/2010
נדיר ביותר שיש מצב של האכלת יתר בהנקה. תינוקות רבים עולים בצורה מטאורית בחודשים הראשונים ואז הקצב מתחיל להיות איטי יותר.

נסי למקם אותה באחוזונים בעקומות ארגון הבריאות העולמי:
www.who.int/childgrowth/standards/en/
זכרי שמישהו חייב להיות בקצה העליון של הסקאלה :)

לגבי טעימות/שילוב מזון מוצק - ראי אם היא מגלה עניין באוכל "של גדולים" (מנסה לקחת לך מהצלחת/מהפה) ולכי לפי הקצב שלה.

בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו