צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  קקי נוזלי אצל תינוקת בת חודשיים וחציעדי 06:53 18/08/2010
שלום,
לפני כ 10 ימים הקקי של התינוקת שלי השתנה לנוזלי לחלוטין ללא כל חלקיקים או גושים בתוכו. התשובה בבדיקת הצואה ינה שאין חיידקים. מלבד זאת התינוקת אוכלת היטב, צוחקת ומחייכת ופועלת כרגיל.
ישנן האכלות שכשהיא אוכלת (היא יונקת בלבד) יש לה בבטן בועות שאני מרגישה און במהלך ההאכלה ולאחר מכן הן פוסקות.
ברצוני לציין כי אינני אוכלת כל מזון ממשפחת הכרובים, אינני אוכלת קפאין לסוגיו, מוצרי גבינה מכל הסוים, דבש, עגבניות, פירות הדר, בננות, אורז,סויה. אני נמנעת ממזונות אלה משום שהיו לה גזים. כיום אין לה גזים כלל.
לא נראה שמצב הנוכחי מאוד מציק לה.
הרופא הציע שאפסיק הניק ואעבור בינתיים למזון היפואלרגני. אינני חושבת שזו התשובה.
האם המצב נורמלי, האם יתכן שזה לא שלשול וזה הקקי הנוכחי שלה? אולי זה קשור לעלים ירוקים שאכלתי (הירק היחיד שאכלתי בתדירות גבוהה)
אשמח לתשובה מהירה
   יציאות בהנקהעדי יותם, IBCLC 12:09 26/08/2010
אם היציאות משחתיות/נוזליות אך לא הכל נספג בחיתול, ואם אין לקקי ריח מסריח - זה לא שלשול (אם כי כמובן זאת אני אומרת בלי לראות את החיתול, ובהנחה שהרופא בדק אותה והכל תקין).

אם היא עולה במשקל ומרוצה אחרי ההנקה, הכל בסדר.

את מגבילה את עצמך יותר מדי בתזונה... בוודאי אם כרגע אין לה גזים. התחילי להחזיר לתזונה שלך דברים שאת אוהבת ורגילה אליהם, ושימי לב אם יש שינוי בהתנהגות.
בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו