צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  גמילת לילהכנרת 21:37 10/11/2010
שלום שלום,
הקטנצ'יק מתקרב לשנתיים, ועדיין נרדם תמיד בהנקה, ומתעורר כל לילה באיזה שהוא שלב כדי לעבור למיטתנו ולינוק עד הבוקר. ההירדמות בהנקה בסדר גמור מבחינתי (שעת הגלישה היומית שלי (-: ), אבל השותפות במיטה לחצי לילה מעיקה עליי. אלו הנתונים, ומכאן - צרור שאלות:
האם יש סיכוי סביר שהוא ייגמל מעצמו מהנקות לילה? האם יש לזה גיל ממוצע?
אם אין לי סיבה טובה לחשוב שזה יקרה מעצמו בחודשים הקרובים, אנסה לשנות את המצב.
האם רצוי לגמול קודם מהנקת הירדמות (שכשלעצמה היא לא מפריעה לי) כדי שיסגל לעצמו דרכי הירדמות עצמית ואח"כ יוכל להיעזר בהן בהתעוררויות הליליות?
האם יש לך המלצות נוספות לדרכים נעימות ותומכות ללוות אותו במהפך הזה?
רוב תודות.
   גמילת לילהעדי יותם, IBCLC 10:48 13/11/2010
שלום כנרת,

כן, כל ילד ייגמל בסופו של דבר בעצמו מהנקת לילה ומהנקה בכלל, גם אם ההורים לא יעשו דבר בנדון... אבל זה משתנה מילד לילד. לא ידוע לי על ממוצע.

אם הדבר מפריע לך, את יכולה לנסות ליצור שינוי. ברגע שתהיי שלמה עם החלטתך, תמצאי את הדרך המתאימה לך לעשות זאת בצורה יעילה.

אכן, יש גישה שלפיה מומלץ לגמול מהנקת ההירדמות כדי שיוכל להרדים עצמו גם בהמשך הלילה, ואת יכולה לנסות אם תעבוד גם אצלכם... בגיל זה את יכולה לדבר איתו בשפה פשוטה ולנסות להעביר את המסר הרצוי.

מומלץ גם למצוא מפגשי ליגת לה לצ'ה באזורך, שם תוכלי ללמוד מניסיונן של אמהות אחרות בתהליך זה.

בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו