צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  זקוקה לעזרה בעיות בהנקהכוכבית 09:26 26/11/2010
בתי בת כמעט 3 חודשים. יונקת מלא, לא מהתחלה, עד גיל 5 שבועות, הנקתי מעט שאבתי ונתתי בבקבוק, ומעט תוספות מטרנה מכיון שהייתה לה לשון קשורה. עשינו ניתוק בגיל 8 ימים ומאז לקח זמן עד שהיא למדה לינוק כמו שצריך.

בכל מקרה מאז היא יונקת ואני הייתי הכי מופתעת בעולם שהיא פתאום התחילה לינוק מלא והיה נראה שיש לי מספיק חלב. אני לוקחת מוטיליום לתיגבור.

היא עולה במשקל בסדר, אבל עדיין לא הגיעה ל6 ק"ג, כשהיא נולדה 3.300

מה שמציק לי בעיקר שהיא לא רגועה ולא ישנה טוב. גם במשך היום יש הנקות קרובות, בדרך כלל לא יותר משעתיים מתחילת הנקה אחת לשניה.

בהמלצה של יועצת הנקה אנחנו נותנים לה תוספת בלילה של בקבוק אחד, אבל זה לא עוזר לה לישון יותר טוב. השבוע היא מתעוררת כל שעתיים או אפילו שעה בשביל לינוק. זה מתיש.

מישהי המליצה לי לגשת למטפל בשיטת פנדלקרייז שעוזרת לייעל את צורת ההנקה. דיברתי עם המטפל, זה נשמע לי קצת מוזר.

מה כדאי לי לעשות?
   בעיות בהנקהעדי יותם, IBCLC 17:12 02/12/2010
כל הכבוד על הדרך שעברתם עד עכשיו! יש לה זמן להגיע ל-6 ק"ג... תינוקות אמורים להכפיל משקל לידה בסביבות גיל 6 חודשים.

לא מוכר לי טיפול פלדנקרייז לבעיות הנקה.

אם יונקת 8-12 פעמים ביממה, יונקת בצורה רגועה ולא מכאיבה, ורגועה רוב הזמן לאחר הנקה - כנראה שהכל בסדר.

בקבוק בלילה לא אמור לעזור "לישון טוב יותר"... אמורים להשתמש בו כשלאמא אין מספיק חלב, וכלל לא בטוח שזה המקרה אצלכם.

ממליצה לך להיפגש עם יועצת הנקה מוסמכת IBCLC כדי לעשות קצת סדר בדברים.

בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו