צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  הצילו!!! גזים!!!מרגלית 09:53 25/07/2011
הבת שלי בת שבועיים ויומיים. התחילו לה גזים ממש חזקים בערך מהשעה תשע בערב כל יום אחרי ההאכלה שלה ועד 12 בלילה.
ניסיתי תנוחת נמר על עץ כמו שאמרו לי וזה עדיין לא ממש עוזר לה. מה עוד אפשר לנסות???
   גזיםעדי יותם, IBCLC 12:37 30/07/2011
שימוש במנשא למשך כמה שעות בכל יום, גם בתוך הבית, הרבה פעמים עוזר (התנוחה הזקופה יחסית - אני לא מדברת על מנשאים קדמיים אלא אלה שמחזיקים בתנוחת ערסול, אבל כשהראש גבוה מהרגליים והגו ישר - הנדנוד, הקרבה לאמא/אבא). אמבטיות, עיסוי לבטן, תנועות "אופניים" עם הרגליים שלה- וגם הזמן, הגזים יעברו בגיל 3-4 חודשים... אם תנסי כל האופציות האלה וללא הצלחה, כתבי לי שוב. בהצלחה!
   חוזרת אליךמרגלית 08:24 02/08/2011
לגבי המנשא אני ממש לא מסתדרת איתו. אחותי נתנה לי שניים שיש לה לנסות ואני פשוט נאבקת עם ההכנסה של התינוק פנימה והוא מתחיל לצרוח וזה סיוט! לא מצליחה בקיצור.
קראתי קצת בפורומים וראיתי ששומר יכול לעזור. האם את ממליצה ואם כן באיזו דרך יש לתת?
   למרגלית תגובהיעל 21:58 04/08/2011
קראתי מה שכתבת על המנשא זה באמת קצת בעייתי כי לא כולן מצליחות להתחבר למנשא הזה.
במקום זה את יכולה לנסות עיסויים בבטן, כיפוף הרגליים כלפי הבטן של התינוק ולגבי השומר את יכולה לתת בטיפות (יש את גרפווטר) לי הרוקח המליץ על זה בזמנו זה מאוד מקל. את יכולה לתת בזמן שיש לתינוק התקפה של גזים ואת יכולה לתת גם כטיפול מונע לפני כל ארוחה במשך היום.
   גזיםעדי יותם, IBCLC 09:42 05/08/2011
משרד הבריאות לא ממליץ לתת לתינוקות תכשירים נגד גזים.
אולי אחותך יכולה לעזור לך ללמוד להשתמש במנשא? נכון שיש פה ושם תינוקות שלא אוהבים מנשא, זה באמת קשה...

אני לא אוהבת להציע הגבלות תזונתיות, אבל אם זה לא קשה לך, אפשר לנסות להוריד דברים מהתזונה - דבר אחד בכל פעם למשך שבוע-שבועיים, ולראות אם יש שיפור. בד"כ מציעים להתחיל עם חלב ומוצריו, בפרט חלב ניגר. הכוונה לחלב פרה - חלב עזים/כבשים הרבה פחות "חשוד" ויכול לשמש כתחליף בזמן תקופת הניסיון.

בהצלחה והמשיכי לעדכן!
   אבל דווקא לייעל 11:43 29/08/2011
הרוקח אמר שזה טבעי לגמרי הגרפווטר (בלי סוכר ואלכוהול וצבעי מאכל) ובטוח לשימוש.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו