צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  בעיות בהנקה בגיל חודשיים וחצייסמין 14:36 09/08/2011
בתי בת 10 שבועות. לפני כשלושה שבועות החלה לקבל בקבוק עם חלב שאוב לפני השינה מבעלי. חוץ מזה ינקה הנקה מלאה ובהצלחה מרובה. בשבוע האחרון הפסיקה לינוק בשמאל (רק מקרבת אותה לציצ שמאל והיא בוכה וצורחת) ומלפני יומיים גם את ימין היא אינה רוצה. אוכלת רק כשהיא ממש רעבה ובחוסר רצון. ממש עד שהיא מתחילה לשבוע. (פעם הייתה אוכלת כל 4 שעות משני הצדדים). נראה שהיא מחכה ל"דייט" היומי עם אבא שלה והבקבוק. אני ממש מדוכאת מהעניין. אחרי שניכוותי עם בני הראשון שסירב לבקבוק עד שנייה לפני שחזרתי לעבודה חשבתי שאני עושה טוב לכולם עם זה שהכרתי לה את הבקבוק. איך ממשיכים מכאן? אני שנייה לפני היכנעות סופית. יש למישהי המלצה על יועצת הנקה מעולה
   אולי כדאי לנסות לוותר על הבקבוק ולראות אם זה מביא לשיפורפרחית 10:18 10/08/2011
או לפחות להפוך את הבקבוק לקצת פחות מזמין - למשל שיהיה קר ולא פושר.
כשמאכילים מבקבוק חשוב בכל מקרה להקפיד על כמה דברים - שהתינוק יהיה בתנוחה זקופה, והבקבוק במאוזן, מקביל לרצפה. שרק הפטמה תהיה מלאה, או אפילו רק חלקה. להאכיל לאט, לתת הפסקות יזומות, לבדוק בכל פעם אם מחפשת עוד, ולא סתם להאכיל עד שנגמר.
כל זה מפי הדיוטה, ובהמשך ודאי תגיע היועצת המוסמכת לתת לך הדרכה יותר מדויקת. מרשה לעצמי על סמך ניסיון של לא מעט חברות גם להמליץ עליה (עדי יותם) למפגש אישי אם את מחפשת.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו