צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  גזים ופליטות מרובות... מיואשת!!עינת 09:10 28/11/2011
במשך שלושת החודשים מאז לידת בני הוא ניזון מהנקה מלאה בלבד. בקושי סבל מגזים ואפשר לומר שצלחנו את שלושת החודשים הראשונים הללו יחסית בקלות.
מכיוון שאני עומדת לחזור לעבודה ולא תהיה לי אפשרות לשלב שאיבת חלב במהלך יום העבודה החלטתי לנסות לתת לו כל יום בקבוק של סימילאק כדי להרגיל אותו. שלשום בלילה לפני השינה נתתי לו את הסימילאק והוא חיסל את כל הבקבוק (180מל)- אכל כמות שהוא בדרך כלל לא אוכל- בדרך כלל בהנקה הוא מקבל כ100מל ושבע מזה (כבר כמה פעמים יצא ששאבתי בדיוק 100 מל ולא טיפה יותר)
התוצאות מאותו לילה לא איחרו להגיע- 6 שעות אחרי כן הוא התעורר והקיא את כל העודפים, וכל פעם שרצה לעשות קקי (והוא כמובן עשה המון) הוא פלט המון (גם שעתיים אחרי האוכל).
אתמול הוא כבר סרב לבקבוק, ולמרות שלא קיבל פורמולה וניזון מחלב אם בלבד, הוא סבל מגזים והתכווצויות קורעות לב, והיום הסאגה לא נראית שעומדת להגמר- פליטות מהבוקר בלי סוף והתכווצויות כל הזמן.
האם זו רגישות לסימילאק? האם יכול להיות משהו שאני אכלתי? מה לעשות עכשיו כשאני אוטוטו חוזרת לעבודה והוא כבר לא מסכים לבקבוק?
   גזים ופליטותעדי יותם, IBCLC 09:49 28/11/2011
יכול להיות שנוצר אצלו קישור בין האכילה מהבקבוק, או הטעם של התמ"ל, לבין ההקאות שהיו לו, ולכן הוא מסרב עכשיו לבקבוק.
הייתי מציעה שתעזבי את נושא הבקבוקים לכמה ימים, ובפעם הבאה שתנסי, נסי תמ"ל אחר בתקווה שהטעם מספיק שונה, או חלב שאוב שלך.

תינוקות אוכלים מבקבוק יותר משהם אוכלים בהנקה, ממגוון סיבות. שאיבה היא לא מדד לכמות החלב, תינוק יכול להוציא מן השד הרבה יותר מאשר משאבה יכולה. בד"כ נדיר שתינוק זקוק ליותר מ-120 מ"ל לארוחה, נסי לשמור על ארוחות קטנות יותר בתמ"ל כדי להימנע מהשמנת יתר בעתיד ומבעיות נוספות.

בהצלחה!
   גזים ופליטותעדי יותם, IBCLC 09:49 28/11/2011
יכול להיות שנוצר אצלו קישור בין האכילה מהבקבוק, או הטעם של התמ"ל, לבין ההקאות שהיו לו, ולכן הוא מסרב עכשיו לבקבוק.
הייתי מציעה שתעזבי את נושא הבקבוקים לכמה ימים, ובפעם הבאה שתנסי, נסי תמ"ל אחר בתקווה שהטעם מספיק שונה, או חלב שאוב שלך.

תינוקות אוכלים מבקבוק יותר משהם אוכלים בהנקה, ממגוון סיבות. שאיבה היא לא מדד לכמות החלב, תינוק יכול להוציא מן השד הרבה יותר מאשר משאבה יכולה. בד"כ נדיר שתינוק זקוק ליותר מ-120 מ"ל לארוחה, נסי לשמור על ארוחות קטנות יותר בתמ"ל כדי להימנע מהשמנת יתר בעתיד ומבעיות נוספות.

בהצלחה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו