צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ הנקה עדי יותם IBCLC
מנהל/ת הפורום: עדי יותם IBCLC
  התמודדות עם בעייה באספקת חלב בעקבות ניתוח בשדאורטל 14:15 09/07/2012
שלום רב,
נתחיל בזה שהחלום שלי היה להניק וכמה שיותר.
אחרי לידת בני(לפני כחודשיים),גיליתי שיש לי בעייה באספקת החלב, לאחר בירורים גיליתי שהבעיה היא בעקבות ניתוח להגדלת חזה שעברתי לפני כשלוש שנים.[בקצרה - היה לי חזה קטן,שמו שתל גדול -420CC- ושמו אותו בין השריר לרקמת השד ולכן אין אספקת דם מהשריר לרקמה מה שמנוון חלק גדול מבלוטות החלב שלי], וכך החלום שלי נגדע!5ולשאלות:כ-5 ימים ראשונים ניסיתי להניק ובני היה עלי הרבה(לפני שידעתי שיש בעיה), ולאחר מכן כשהבנתי שיש בעיה התחלתי לשאוב. אני שואבת כ-100CC ביממה.
אני מעוניינת לדעת מה יכול לעזור לי להגביר את החלב עכשיו ומה יכול לעזור לי בלידות הבאות כבר מהיום הראשון?
בנוסף,השאיפה שלי היא להניק לפחות את מה שיש (במקום לשאוב),השאלה היא איך אני יכולה לדעת כמה יוצא?אם החלב אולי גבר או התמעט?[ברור שבהנקה לא יודעים כמה יוצא אף פעם,אך כאן יש בעייה באספקה ועלי לדעת כמה יש כדי לדעת כמה להשלים בבקבוק).
וגם-כאשר שואבים בעצם מפספסים את הזמנים בהם התינוק על הציצי הרבה זמן כמו בקפיצות גדילה ואז יש הגדלה בכמויות החלב.
יש לציין שאני שואלת עבור בני הנוכחי וגם עבור הלידות הבאות.
כרגע בני מוכן להיות מדי פעם על הציצי,אבל מכיוון שאין הרבה חלב לפעמים הוא לא מוצא עניין ולפעמים מתעצבן גם כנראה כי אין חלב.
תודה רבה,
אשמח לעזרה,
אורטל

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו