צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
נגד ברית מילה
מנהל/ת הפורום: ד"ר אבשלום זוסמן-דיסקין
  טיפול בפין שלם בקרוב אמא 02:15 26/08/2007
    תגובה
שלום לכם ותודה על קיום הפורום החשוב הזה :)
אני מצפה בחודש הבא להולדת בני ואין בכוונתי למול אותו.
נתקלתי בהפחדות שונות לגבי הטיפול בפין השלם, נאמר לי כי עלי להיות ערנית בביקורי אצל רופאים ואחיות וכי אין ידע בקרב אנשי הרפואה בארץ כיצד לטפל בפין שלם.
יש לי חברה שטוענת שזו כשלעצמה סיבה למול את הילד כי אם תהיה בעיה אין אף אחד שידע איך לטפל בו -
כמובן שזו לא מהווה סיבה מבחינתי, אבל בכל זאת- האם יש דברים בגו והאם ישנם דברים שחשוב שאדע מבעוד מועד?

תודה
   לא לגעת! זה הטיפולדר' זוסמן-דיסקין 00:56 27/08/2007
אין שום טיפול מיוחד לפין הערל. כשרוחצים את התינוק, רוחצים גם את הפיו כרגיל מבחוץ בלבד!!!
אין לנסות להפשיל את העורלה או להכניס משהו לחלל שבתוך העורלה. לכשתיפרד העורלה מן העטרה, הילד יהיה זה שיוכל להפשיל אותה ולנקות תחתיה, ורק הוא.
אכן צריך לעמוד על המשמר בארץ, כי הבורות רבה בקרב כולם, כולל רופאים ומטפלים למיניהם, אך אינך צריכה לדאוג שיטפלו באופן הנכון, אלא שפשוט לא יגעו ולא ינסו להפשיל את העורלה.
   תודה רבה בקרוב אמא 18:53 27/08/2007
   ומה לגבי גיל מבוגר יותר?חגית 20:23 28/01/2009
היי,
שמעתי מכל מיני א/נשים שיש עניין של ריח בגיל מבוגר יותר וההגיינה אז חשובה וכן כדאי להפשיל ולנקות גם מתחת לעורלה.
האם זה נכון? ואם לא אז מה עושים עם הריח?
תודה.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו