צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קלינאית תקשורת
מנהל/ת הפורום: תמר בש
  שאלה עזרה ..גבי 15:39 26/12/2010
    תגובה
שלום לכולם אני ישראלי בו 21 שלומד באיטליה פשוט יש לי בעייה בהגיית האות ר ..כשהיית בארץ הבעיה הזאת לא הפריעה לי בגלל שבשפה העברית אין חשיבות לאות ר מודגשת ..בגדול אפשר להסתדר ולהגיד את זה בצורה אחרת ..אני מדבר גם צרפתית אנגלית שגם זה ברור בשפות האלה ..יש לי גם ערבית מצויינת זה שמאפשר לי להשתמש במילים שאין בהם האות הזאת ..ומצליח לנהל שיחה בכל השפות האלה ללא שום בעיה .בגרמנית כמו בעברית ו צרפתית הוגים את זה בצורה אחרת ואין ר חזק או מודגש..אבל באיטלקית כמעט כל המילים יש בהם ר ו יש חשיבות ל ר מודגשת שאני לא יכול להגות וזה יוצא לי לא ברור בכלל..אגב כל הפעלים באיטלקית מסתיימים ב אירי ארי איירי אז זה גורם לי להתבייש לפעמים ו במבחני הרפואה פה כולם אוראלי ..האם אפשר לטפל בבעיה זאת בגיל כזה ..איך .? כמה זמן זה לוקח לי ?
תודה רבה לכל מי שיעזור לי תודה
   מציעה לך לפנות תמר בש, קלינאית תקשורת 14:26 27/12/2010
לקלינאי/ת תקשורת דובר/ת איטלקית בסביבתך. עם מוטיבציה ומודעות, בהחלט אפשר לטפל בתופעה זו גם בגיל המבוגר. לא אוכל לחוות דעה על משך הטיפול כי זה משתנה מאדם לאדם, אך המטפל/ת יוכל אולי לאחר כמה פגישות לחוות דעה על קצב ההתקדמות. בהצלחה!
שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו