צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מיניות
מנהל/ת הפורום: ד"ר ענת בוצר, שירז אריאל דרורי, גילי פליסקין
  כאבים נוראיים בנרתיקבעלי ואני1 13:57 31/03/2008
היי
אני בהריון בשבוע 33 לפני כחודש בערך התחילו לי כאבים בנרתיק כאשר אנו מקימים יחסים
הכאבים הם גם בחדירה וגם לאחריה כאשר אחרי קיום היחסים זה כאב של לחץ כאילו משהו לוחץ לי שם
ניסיתי ג'ל ולא עזר לי
עקב זנ אנחנו נמנעים מלקיים יחסים וזה מפריע לנו מאד
אשמח אם תוכלו לעזור לי
   שלום לכםשירז אריאל דרורי 17:59 31/03/2008
הסיבה לכאב יכולה להיות עקב זרימת הדם המוגברת לאזור בשלב זה של היריונך. עקב זאת נוצר גודש מסויים ואז הרגישות עולה ועשוי גם לגרום לכאב. טוב את עושה שאתם נמנעים שכן זהו איתות של הגוף שיחסי מין מלאים כרגע לא מתאימים. בכל מקרה של כאב, אני ממליצה לגשת לרופא ולהתיעץ ולו כדי לשלול מצבים לא תקינים.
ואם הכל תקין, נסו לבדוק מה קורה כאשר את חווה אורגזמה ללא חדירה מלאה! כלומר אני מציעה לכם לעבור ליחסי מין חלופיים.
ישנו עולם שלם של מיניות שלא כוללת חדירה מלאה וכיד הדמיון הטובה עליכם... בנוסף, אין סיבה שתוותרו על מיניות לגמרי עקב חוסר נעימות זמני (שאולי יקח זמן לשחרר אותו אך עדיין זמני)
אשמח לסייע ומאחלת בהצלחה,
שירז
   שירז היקרהבעלי ואני1 13:47 01/04/2008
ראשית כל תודה רבה
שנית פנינו כבר מספר פעמים לרופא אך הוא חזר כמה פעמים על כך שזה אופיני מאד להריון אך תשובה זו לא מספקת אותי כי לא נראה לי שזה נורמלי לא לקיים יחסים 3 חודשים
זה התחיל לפני יותר מחודש ויש לי חודשים עד הלידה
אני ממש חסרת אונים.
   שלוםשירז אריאל דרורי 17:27 01/04/2008
הרופא שלך צודק, זה מאוד אופייני לשלב זה של ההיריון וכל שנותר לך הוא לקבל את המצב כפי שהוא אך אין צורך לוותר לגמרי על יחסי מין, יש כאמור עולם שלם ללא חדירה...

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו