צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מיניות
מנהל/ת הפורום: ד"ר ענת בוצר, שירז אריאל דרורי, גילי פליסקין
  חוסר תשוקה...שירה 11:59 12/12/2009
שלום רב,

אני בת 32, נשואה מזה 7 שנים ועם 3 ילדים בני 5,6 וחודשיים.

בשנים האחרונות חלה דעיכה בתשוקה שלי לבעלי, שהוא מצידו רוצה שאזום, אפתיע, ארגש אותו...

זה לצערי ממש לא בראש שלי...

חשוב לי לציין שאני מאוד אוהבת את בעלי, את המשפחתיות הנהדרת שיש לנו, אך אני לא מוצאת את החשק, הרצון, או העניין לספק את רצונותיו ואת הפנטזיות שלו.

מה לעשות?

אני מרגישה שהזוגיות מתפוררת...

תודה!
   חוסר תשוקה לאחר לידהשירז 12:18 13/12/2009
הי שירה,
ראשית, ברכות על הולדת השלישי.
שנית, מאוד טבעי שלא יהיה לך עדיין חשק שכן את חודשיים לאחר לידה. בואי לא נשכח ששני ילדים בני 5 ו 6 + תינוק זה לא עניין של מה בכך...סביר שאת מאוד עייפה וטרודה עם הילדים ולכן טבעי שתהיה ירידה בחשק ובזוגיות באופן זמני!

אבל מה עושים עם הבן זוג? מסבירים...ומסבירים שוב.
נשמע שיש לך פרטנר לשיחה טובה כי את מציינת זוגיות טובה ואהבה. לכן כדאי לשוחח על הדברים ולהסביר לו ש:
1. החשק הטבעי שלך יחזור בעוד חודשים שלושה ואולי אף יותר.
2. לא יעזרו לחצים מצידו כי זה בדרך כלל רק מוריד את החשק עוד יותר.

לפעמים מה שמאוד עוזר זה פגישה או שתיים עם יועץ זוגיות/מיניות שבהן בעלך יקבל הסבר מקיף על מה עובר על אישה שמביאה 3 ילדים ב6 שנים...(כל הכבוד לך).

ועכשיו מה כן בכל זאת:
חשוב מאוד להבין גם את הצד של הבעל מכמה בחינות: 1. אצל הגבר אין שינויים הורמונאלים מחזוריים כמו אצל נשים ולכן אין אצלם בעיה של חוסר חשק...ואז כאשר האישה יולדת...נוצרת בעיה. 2. רב הגברים חווים סוג של חווית נטישה כאשר האישה מתפנה ממנו אל הילדים ותחושה זו קשה להם מאוד. אז מה שעושים זה להתרכז במה את כן מסוגלת לעשות עבורו. עשי עם עצמך חושבים על איזה אקט ואיזה הפתעה את כן מסוגלת. כאשר מה שהכי חשוב זה ליצור זמן עבור עצמכם כזוג!! יציאה לצימר או מלון ללא הילדים עשויה לאוורר אותך ולהזרים אנרגיה חדשה. כמובן שזה דורש הערכות ועזרה ממשפחה וחברים אך זה שווה מאוד מאוד.
זכרי שכאשר גבר מקבל מהאישה שלו יחס חם, קרבה גופנית וזמן, הוא מאוד ירגע ויהיה הרבה יותר נחמד. לכן זה שווה את המאמץ.
אשמח לעזור עוד במייל או כאן,
חג שמח!!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו