צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מיניות
מנהל/ת הפורום: ד"ר ענת בוצר, שירז אריאל דרורי, גילי פליסקין
  לא מצליחים לקיים יחסים לאחר לידה ראשונה דנה 23:27 25/02/2010
שלום רב,
אני מיואשת... אני 3 חודשים לאחר לידה ואנחנו לא מצליחים לקיים יחסים,הרופא נשים אמר שתפרו אותי יותר מידי וניסה להרחיב את הנרתיק אך לשווא.
בזמן החדירה אני מרגישה כאב נוראי וזה פשוט לא נכנס...
מה לעשות?
ניסנו להשתמש במשחת עזרקאין ג'ל שתרדים את האזור וגם להשתמש בשמן תינוקות אך ללא הצלחה.
אנחנו מהמגזר הדתי ולכן אין לי עם מי לשוחח על כך, ומאוד חשוב לי שאני ובעלי נחזור לקיום יחסים מלאים.
אשמח לשמוע פתרונות הצעות לטיפול...
תודה:)
   דנה יקרה(מגילה לכבוד החג)שירז 09:37 26/02/2010
יישר כוח על הפניה,
שמחה לבשר לך שאין כל יאוש בעולם...הנה מספר עובדות והצעות שאולי יסייעו לך לפתרון הבעיה:
1. 3 חודשים אחרי לידה זה ממש מעט זמן ולא כל אישה מחלימה באותו קצב. מובן לי הרצון שלך לספק את הבעל אך לידיעתך, את וגופך חשובים יותר! שלא נדבר על כך שאם אכן היו תפרים שנתפרו הדוק מידי, זה יכול ליצור עיכוב בהחלמה ורגישות לאורך די הרבה זמן. הגוף שמנסה להגן על עצמו, מכווץ אוטומטית נגד חדירה מלאה כי המקום לא החלים סופית.
2. בשלב ראשון, רצוי להמנע מחדירה מלאה ולנסות דרכים חלופיות כמו מגע עם היד ועוד. (אם אינך מבינה כיצד, אשמח לסייע לך בטלפון ללא עלות050-7555601).
ובמקביל- להתחיל לבצע כיווצים של הנרתיק, בדומה לכיווץ שעושים כדי למנוע בריחת שתן. ככל שתתרגלי כיווצים אלו במקצבים שונים ובתאום נשימה, כך תחזקי את המקום ותגמישי אותו. כיווצים אלו גם מעוררים חשק טבעי והפרשה של נוזל סיכה.
3. על הבעל לברר עם הרב שלו או מישהו שהוא סומך עליו לגבי הדרכים החלופיות, הדת וההלכה מאוד גמישה.
4. בשום אופן לא להשתמש בשמן תינוקות! ישנם שמנים טובים בהרבה כמו שמן אגוזים/זית שממש עדיפים! ישנם גם חומרי סיכה בפארמים השונים שמותאמים בדיוק לכך.

מקווה שאת רגועה יותר ויש תקווה..
חג שמח

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו