צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מיניות
מנהל/ת הפורום: ד"ר ענת בוצר, שירז אריאל דרורי, גילי פליסקין
  שימוש בגלולות למניעת הריון סרזטעמית 12:55 06/08/2007
שלום!!

ילדתי לפני 6 שבועות, אני מתחילה היום לקחת גלולות למניעת הריון (סרזט- שהם לשימוש בטוח בזמן הנקה). שאלתי היא ממתי הם מתחילות לפעול? ז"א ממתי אני יכולה לקיים יחסי מין בטוחים ולא להיכנס להריון?

תודה מראש
עמית
   שכחתי לשאול האם ישנם גלולות אחרות יותר בטוחות לשימוש בזמן שאני מניקה-ז"א שלא מעבירות דברים לתינוק ולא מסוכנות?עמית 13:07 06/08/2007
   שלום עמיתשירז אריאל דרורי 18:13 06/08/2007
אינני רופאה לכן לא אוכל לתת תשובה מדוייקת. הייתי מתיעצת עם הרופא שרשם לך את הגלולות. מאחר ויש סבירות גבוהה שאינך מבייצת עדיין, ומנגד יכול להיות שכן, סיכוייך להכנס להיריון עם לקיחת גלולות הוא אפסי. ממליצה בחום להתיעץ עם הרופא או אחות טיפת חלב.
בהצלחה.
   שלום לעמית ולכל מי שמתענינת בנושאגילי אבישי 10:56 16/09/2007
מניעת הריון לאחר לידה ,בזמן הנקה ,בעזרת גלולות נותנת מענה חלקי בלבד,אבל בצרוף להנקה אמורה להגיע למשהו כמו 90% שזה קרוב למה שנותנים אמצעי מניעה באופן רגיל(98% +-).
מה עוד אפשר? ישנו מחקר מענין המראה שעד גיל חצי שנה (יותר מזה לא נבדק מחקרית עדיין),כאשר יש הנקה מלאה(אפשר בקבוק תוספת פעם אחת ביום),אין מוצץ,לא היה דימום יותר מ56 ימים לאחר הלידה(כלומר לא היה ביוץ)המניעה גבוהה כמו גלולות רגילות. דהינו במקרה שלך שבו יש גם הנקה מלאה (אם הבנתי נכון) גם דימום שארך פחות ממספר הימים הנקוב במחקר וגם גלולות-את מכוסה.כאמור עד גיל חצי שנה בוודאות. המשך יחסים אינטימיים בכיף,
גילי אבישי
מדריכה להכנה לידה,דולה
רפלקסולוגית בכירה,
מומחית לטיפולי נשים במעגל הפריון,
מיון והכוונה לאפיקי טיפול ומטפלים
   האם הגלולות למניעת הריון בזמן הנקה גורמות לפיגמנטציה בפנים?שני 16:38 28/02/2009
כך שמעתי מכמה נשים, האם זה נכון?

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו