צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מיניות
מנהל/ת הפורום: ד"ר ענת בוצר, שירז אריאל דרורי, גילי פליסקין
  אני וחברה שליפרטי 14:49 04/05/2010
שלום

אני בן 34 חברתי בת 35

אני אוהב מין הרב הרבה הרבה יותר ממה שחברתי אוהבת,אני אוהב לקבל SMSים שהבם חברתי תספר לי מה מחכה לי שאגיע הביתה אבל היא רחוקה שנות אור מדברים כאלה וזה משפיע על המצברוח שלי עד כדי עצבות

אני מאוד נמשך אליה אבל זה נראה שכל מה שמעניין אותה זה העבודה שלה ומין ומיניות זה במקום השני או החמישי אפילו

הצילו!!! מה עושים
   בעיית חשקשירז 08:37 27/05/2010
שלום
ראשית סליחה על העיכוב במתן תשובה,
האם פעם זה היה אחרת? כלומר האם בתחילת הקשר היה יותר מין? או שמההתחלה זה היה כך? אם כן אז יש לכם פער שלא תמיד ניתן לגשר עליו אבל בכל זאת:

במצב כזה יש להפעיל את היצירתיות והשובבות במשנה מרץ..
אבל לפני כן עשה מעט שיעורי בית:
בדוק איתה כמה לחץ יש לה בעבודה וראה אם יש מצבים לחוצים באמת. אם כן זה טבעי שלא יהיה לה הרבה חשק כי ראשה עסוק מידי בעבודה. במצב זה יש לנסות להוציא אותה לצימר נחמד להתאווררות..

שנית, יש לבדוק לעומק מה גורם לה להמנע מיותר סקס וזו שאלה לא פשוטה כי יש מצב שהסקס שלכם לא הכי מספק אותה..וכאן צריך להזהר ולא להפגע. זה קשור בהתאמה מינית ואולי מה שנדמה לך כטוב, לא כזה טוב בשבילה.

נסה להפסיק ללחוץ עליה בהקשר וכאילו "תאבד חשק" וראה איך היא מגיבה ואתה עשוי להיות מופתע...לפעמים זה בדיוק מה שיעורר אותה..
בהצלחה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו