צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מיניות
מנהל/ת הפורום: ד"ר ענת בוצר, שירז אריאל דרורי, גילי פליסקין
  חשק מיני והריוןגלית 20:37 26/05/2008
שלום,
אני בסוף החודש השישי להריון ומאז תחילתו אין לי כמעט בכלל חשק מיני. וגם כשכבר יש לי חשק אז אני לא מצליחה להגיע לאורגזמה. לפני ההריון הייתי מגיעה לאורגזמה בקלות.. ואילו עכשיו אני לא מצליחה גם בגירוי ידני וזה מתסכל אותי מאד. בעלי טוען שזה בסדר ומשום מה נראה לי שגם החשק שלו ירד מאד בהריון אבל הוא לא ממש מוכן לדבר על זה.
אני מאד מוטרדת מזה.
גלית
   שלום גליתשירז 09:34 27/05/2008
התופעה של חוסר חשק בהיריון היא ידועה ומוכרת. הסיבות לכך יכולות להיות שונות ולא תמיד נדע לדעת מהי בדיוק הסיבה לכך.
מבחינה פיזית, כאשר ההיריון תקין, אין מניעה ליחסי מין אך אין זה אומר שהחשק שם. על פי גישתי, כאשר החשק יורד בהיריון אז יש לכך סיבה וכנראה שרטטי האורגזמה אינם הדבר הנכון כרגע. הגוף שלך מסמן לך זאת ע"י הורדת החשק. המלצתי לך היא לקבל את המצב כי ככל הנראה זה מה שהגוף שלך מבקש. בהחלט מבינה את תסכולך ורק אוסיף שמדובר במצב זמני. אשר לבעלך, יש סיכוי שכאות הזדהות גם אצלו החשק יורד וזה אפילו יפה מצידו, תארי לך שהיה דורש...
ובכל זאת,אם את רוצה לבדוק מה ניתן לעשות אז אמליץ על שימוש בשמן שקדים או זית לסיכוך, שימוש בפוקט רוקט עשוי לעזור, והכי חשוב, להפעיל את הראש ולדמיין מצבים מעוררים.עזרי כוח, חיי המין שלך יחזרו.
בהצלחה
   המון תודה!!גלית 19:43 28/05/2008
   יותר נכון חנות סקס אחרי הריוןליצי 12:15 17/02/2010
www.4womens.co.il
אחרי הריון צריך לקנות מוצרים אצל חנות סקס .
   או סרטי סקסליהי 23:43 05/10/2010

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו