צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מיניות
מנהל/ת הפורום: ד"ר ענת בוצר, שירז אריאל דרורי, גילי פליסקין
  חיי נישואים ללא סקסלילי 14:28 31/01/2011
שלום רב, אנחנו זוג נשוי, יחד כ- 10 שנים. 2 ילדים. בזמנו כתבתי כאן בפורום על הבדל מהותי בינינו כטיפוסים. אחזור על זה בגדול: אני טיפוס חושני, עם הרבה תשוקה שמתייחס לסקס, חיזורים ומשחקים מקדימים כדבר מאוד חשוב. בן זוגי לעומת זאת (לדעתי) הוא אדם עם הרבה פחות תשוקה ומיניות. זה מוביל לחוסר התאמה ברצון בכל הקשור לתדירות יחסי המין וכן למהות עצמה. בנוסף לי עצמי חסר הרבה מה"מסביב" כל החיזור, הטיזינג והתשוקה שלדעתי יכולה להמשיך להיות קיימת גם בחיי נישואים ושגרה. בזמנו כשהצפתי את הנושא אל מול בן זוגי היינו בתקופה לא כ"כ טובה ביחסים שלנו והוא קישר את זה לדברים שמפריעים לו (בלי קשר לחיי הסקס) כלומר שקשה לו לרצות ולהיות עם תשוקה כשהוא כועס וכשיש לו משקעים כלפיי. אצלי אמור הדברים לא עובדים כך. לאחרונה אנחנו בתקופה טובה עם יחסים טובים ונעימים ובכל זאת תדירות יחסי המין היא נמוכה עד אפסית (פעם בחודש בערך) וגם כשזה קורה זה ממש לא כמו שאני רוצה. אני מודה ומתוודה שגם לי עם כל זה שאני אדם עם תשוקה ואהבה לסקס, כבר די ירד החשק כי בכל זאת גם אני בתוך שגרה וקשה לי להיות היחידה שחושבת ורוצה שיהיה סוער ומרגש. בשורה התחתונה היחסים בינינו נעימים וטובים לאחרונה אך סקס ממש מחוץ לתמונה. לא רוצה לעורר זאת שוב עם בן זוגי כי אני יודעת שהשיחות על זה מרתיעות אותו ומצד שני אני תוהה האם נגזר עלי לחיות בחיי נישואים ללא סקס?
   לא גזרה משמיםשירז 08:45 01/02/2011
לילי יקרה,
טוב לשמוע שהיום היחסים טובים יותר וזה דווקא פתח עבורך ליוזמה חדשה בהקשר המיני.
כשיש תקשורת בריאה, ניתן למצוא הזדמנות טובה או ממש לייצר אותה בכך שתיזמי שיחה.
אך את מציינת שלא נוח להעלות שוב את הנושא מחשש שזה שוב ירתיע אותו וייצור מתח חדש.
עצתי הכנה: אם את רוצה שינוי, את חייבת ליזום אותו!

לדעתי את צריכה ללכת להתיעץ עם אשת מקצוע בתחום ולקבל ממנה דרכים מעשייות ויצירתיות לשיפור העניין.
לפעמים גבר צריך רק לשמוע שיש מישהו שדלוק עלייך:) שמישהו מחזר אחרייך..
לפעמים הם ממש צריכים איום בפרידה !
לפעמים שינוי קיצוני במראה שלך יכול לעורר אותו.
יש מצב שדיבור מסויים מאוד יגרה אותו!
הנקודה היא למצוא מה מעורר אותו! מה עושה לו גירוי! את חייבת לעשות מחקר כזה ולרדת לשורש העניין.

מקווה מאוד עבורך,
אשמח לסייע בשיחה אם תרצי,
בברכה,
שירז
   תודה רבה על תשובתךלילי 15:50 01/02/2011
יחד עם זאת אני תוהה ביני ובין עצמי האם לא יכול להיות שעם כל היחסים הטובים או המשופרים, שהוא פשוט כבר לא מעוניין? כבר לא מושך אותו כל הרעיון של סקס שגרתי עם אותה אישה 10 שנים? את צודקת שבאמת אצלו כשהוא מקנא זה מדרבן את הרצון שלו אבל אפילו לעורר את קנאתו קשה.. כלומר צריך להיות מצב ממש קיצוני כדי שיקנא. לא מספיק שהוא רואה אותי מטופחת ויפה בלכתי לעבודה,לא מספיק שיש לי חבר טוב בעבודה שיש בינינו קשר מאוד קרוב. מה שאני מנסה להגיד הוא שיכול להיות שפעולות כאלו או אחרות יעוררו יותר את תשוקתו ורצונו אבל החשש שלי זה שהוא פשוט כבר לא בעניין. עם כל הדעות שיש על גברים לא יכול להיות מצב שגבר כבר לא מעוניין מינית באשתו?
   אכן מצב שכיח..שירז 17:31 02/02/2011
וזה בהחלט קורה.
בהרבה מהמקרים השיגרה עשויה לנגוס בלהט המקורי אך לא בהכרח מוות סופי:)להרבה גברים זה קורה לאחר שנכחו בלידה...
אם את מודעת לכך שיש בו אדישות לרמה הבסיסית של הטיפוח שלך ולכך שיש לך ידיד טוב בעבודה, זה אומר שהוא מאוד בטוח ביחסים שלכם ולא מעלה על דעתו שאת נורא לא מרוצה!
אם תקחי אותו לשיחה שבה תבהירי לו שכך לא טוב לך ואת זקוקה ליותר, אבל בנחישות ובעוצמה כזו שיבין שאת רצינית! ישנו הסיכוי שזה יעשה שם משהו. אם הוא ישאר אדיש, הייתי הולכת על מהלך בו את מספרת לו שאת יוצאת עם אותו ידיד לסרט\הופעה\ארוחה וראי מה קורה..לחילופין לא הידיד מהעבודה אלא אחר, סתם מישהו (כי הידיד כנראה לא מאיים עליו).
אם גם לזה הוא ישאר אדיש, אני חוששת שאת בבעיה, תשוקתו אלייך כנראה שכחה ורק טיפול זוגי ואולי דרמה כלשהי תאזן לו את החשק.

מקווה שיצליח לך!
   בשביל חיים בלי סקס ישדורית 15:15 12/05/2011
תמיד סרטי סקס, אתם יכולים לראות סרטי סקס חינם באינטרנט באתר
www.sirteytahposot.info
או ישיש עוד אתרים טובים של סקס כמו
www.sexsheli.info
www.sexkushiot.info
וגם
www.sexhay.info
www.sexbekef.info
אז יש שפע! תהנו
   אמממored tubur 22:31 31/05/2012
www.domina.co.il - סקס חינם
www.sex-ly.com - סקס

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו