צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מיניות
מנהל/ת הפורום: ד"ר ענת בוצר, שירז אריאל דרורי, גילי פליסקין
  אורגזמה שהלכה לאיבודיערה 19:27 02/05/2011
אנו זוג נשוי כעשר שנים יחד, 2 ילדים. בתקופה האחרונה, בערך שנה, עקב עניינים רגשיים מורכבים שלי, איבדתי את היכולת להגיע לאורגזמה. אני יכולה להרגיש חשק מיני במהלך היום או אפילו לקראת הכניסה למיטה, אך במהלך האקט עצמו אני לא מרגישה כלום ויודעת שאין סיכוי שהאורגזמה תגיע. הנושא מורכב וקשור בין היתר גם לדרך שבעלי נוגע בי אך כעת אני מרגישה שמשהו נחסם. שאלתי היא שאלה כללית, האם אפשר להחזיר את היכולת הזו? האם זה משהו שאני יכולה לעשות בעבודה רגשית עם עצמי או שמחייב עבודה משותפת למשל עם יועץ מיני? אני מרגישה שמשהו חשוב לי הלך לאיבוד מאחר ואני אדם מיני שאוהבת את קיום יחסי האישות.
למותר לציין שבגלל זה מראש הרצון שלי לקיים יחסים מאוד ירד בגלל הידיעה והאכזבה מראש שזה לא יקרה.
   אז נדאג למצוא אותהשירז 23:09 19/05/2011
שלום יערה,
משום מה הודעתי הקודמת נמחקה..

ולשאלתך, יש מה לעשות. אם היכולת הזו היתה קיימת בעבר, סיכוי טוב להשיבה לחייך.

מאחר ואת מציינת מצב ריגשי לא פשוט עם בעלך, הייתי בהחלט ממליצה בחום על טיפול מיני אצל איש או אשת מקצוע.
כאשר נוצרת חסימה כפי שאת מתארת, אז נדרשות מספר פעולות להסרת החסימה שהן גם רגשיות וגם טכניות (גם לדבר על זה וגם לבדוק למה הוא לא נוגע כפי שאת אוהבת)

במצב כזה נכון יותר לשתף את הבעל בעניין וגם הוא זקוק לחיזוק כי סביר שהוא מרגיש בחוסר חשק שלך..

מאמינה שבעזרת הכוונה נכונה תחזרו לדרך המלך.

בהצלחה!
   מקווה שתצליחועופר 01:51 03/06/2011
   מקווה שתצליחועופר 01:51 03/06/2011

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו