צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מיניות
מנהל/ת הפורום: ד"ר ענת בוצר, שירז אריאל דרורי, גילי פליסקין
  ווהאו...אפרת 14:09 14/06/2007
אני מעזה להעלות איזו בעיה שמעולם לא הצלחתי לקבל עליה תשובה...
יש לי רגישות בלתי נסבלת בדגדגן. ברגע שעורלת הדגדגן נמשכת מעט אחורה התחושה בחלק שנחשף מאוד לא נעימה.
יש לי בן זוג נפלא שאני מאוד אוהבת, הוא מוכן להשקיע בי אבל התסכול הזה שכל מגע באיזור מלא במתח פן הוא יגע בטעות או יזיז בטעות או ימשוך בטעות לכיוון הלא נכון...
מתסכל ביותר, לפעמים עד דמעות.
רופא הנשים לא התרשם ממני ואמר לי שאני יכולה לעשות ניתוח של ניתוק העצבים במקום אבל המשמעות היא כמובן גם הורדת הרגישות.
אני מרגישה שזה עוצר אותי מבחינה מינית ו"מקרר" אותי ומונע מאיתנו למצות למקסימום את הקשר הפיזי שלנו וגם עוצר בעדי להרגיש טוב עם עצמי.

יש מוצא?...
   שלום אפרתשירז אריאל דרורי 14:26 14/06/2007
נשמע כמו מצב מתסכל בהחלט.
אשמח אם תוכלי לתאר לנו אם את חווה הנאה מינית באופן כללי מיחסי המין שלכם? האם כל מגע בדגדגן מסב לך את התחושה הלא נעימה? או שיש מגע שכן נעים לך שם? ושאלת השאלות, האם את מצליחה לחוות אורגזמה?

אני מציעה לך לא להתיאש מרופא אחד אלא ללכת לעוד רופאים כי לא כל רופא מכיר את אופיו המאוד מורכב של הדגדגן הנשי...לפעמים יש פתרון פשוט אך נשמע שכדאי להיוועץ בגורם מקצועי, דר' בוצר, לטיפולך המסור.
   פרטים נוספיםאפרת 14:37 14/06/2007
קודם לשאלת השאלות (-:
כן, אני מצליחה לחוות אורגזמה בעזרת גירוי ידני (שלי או של בן הזוג). הייתי מאוד רוצה לחוות גם אורגזמה נרתיקית אבל יש עוד כמה דברים חשובים יותר בדרך...
מגע ישיר בדגדגן שמקפיד על חוסר תזוזה וחשיפה של החלק הרגיש בפנים הוא נעים לי מאוד. אבל זה בלתי אפשרי כמעט תוך כדי מגע מיני. אפילו ליטוף קל יכול לחשוף את האיזור הרגיש. ואני במתח תמידי מעדיפה מראש לבקש מזוגי שלא יגע שם בכלל.
אפילו אם אני במקלחת מתנקה אני צריכה לנקות בזהירות כי אחרת לא נעים לי. (כמובן שאין מה לדבר על מין אוראלי).

דר' בוצר המסור, האם הוא מייעץ כאן בפורום או שצריך לפנות אליו באופן פרטי?

תודה!
   דר' בוצרשירז אריאל דרורי 15:34 14/06/2007
היא אחת ממנהלות הפורום ואני מאמינה שהיא תיתן לך תשובה במהרה.

יופי לשמוע שאת נהנת ממין כאשר נעשה באופן שטוב לך.

מספר הצעות שאולי כבר ניסית ואולי לא:
שמן שקדים - לבדוק בעדינות את השפעתו על המקום הרגיש. הסיכוך יכול לרכך את המגע.

שמן אובליפיחה רוסי - שמן מופלא שמומלץ מאוד לשיקום ריריות. יש סיכוי שיש לך שם דלקת או פטריה כלשהי ואל אף שהיית אצל רופא שהיה אמור לזהות זאת אם כך הדבר, עדיין ממליצה. - ניתן לערבב עם שמן השקדים או שמן גרניום.

קרור - בעזרת מים פושרים ולאחר מכן קרים, בעזרת מגבת קטנה, הניחי על המקום בעדינות. לאחר 10 דק' בדקי מה את מרגישה.

בתקווה שמשהו מזה יעזור, כל הכבוד לך על הפתיחות.
   שירז, כמה תגובות וגם שאלה:אפרת 15:43 14/06/2007
זו לא בעיה לשמור על פתיחות באנונימיות... :-)
אני רוצה להדגיש לפני שדר' בוצר עונה לי שהמצב הזה היה מאז ומתמיד ולכן אני בספק אם מדובר בדלקת או פטריה.

אני משתדלת לעשות כמיטב יכולתי כי התסכול כבר טבוע עמוק.

תודה על העיצות, אם אמצע פתרון לבעיה זה יהיה שינוי כל כך גדול בחיי.

ושאלה- איך הופכים למטפל מיני (מבחינת מקום לימוד והכשרה)?
   קבלי ח"חשירז אריאל דרורי 16:12 14/06/2007
עדיין שווה לך לנסות את האובליפיחה, את עשויה לקבל הפתעה.
טפל מיני יכול להיות רק רופא או פסיכולוג או מי שלומד להיות אחד כזה. לצערי אין לימודים בארץ שהם לקהל הרחב שמעוניין לעסוק בתחום המיניות. באירופה וארה"ב יש כאלו קורסים אך יקרים מאוד.

אשמח לשמוע על קורס כזה בארץ אם קיים.
   שירזאפרת 16:32 14/06/2007
בהחלט אנסה!
שוב תודה רבה ואחכה לתגובתה של דר' בוצר.

בהחלט חבל שהכשרה כזו לא נגישה בארץ לקהל הרחב.
   שמניםגילי אבישי 19:03 15/06/2007
ראשית אני מברכת על הפורום הזה ,אין לי ספק שהרבה הרבה ימצאו בו שימוש ועזרה!
לגבי השימוש בשמנים- מחייב הנחיה ברורה יותר כי הם עלולים לצרוב.
שמן גרניום כמו אובליפיחה מחייב(!!!) שמן נשא כמו שמן שקדים ויש עוד,יכול דרך אגב להינשא ע"י עוד חומרים כמו דבש למשל. בכל מקרה יש מעט מאד שמנים שאפשר לשים ללא שמן נשא ואלה לא נכללים בהם.יש מקרים בהם משתמשים באובליפיחה ישירות על העור אבל זה כאשר אנחנו מאבחנים נגע,כזה שברור שזה הטיפול המתאים ומורחים רק עליו.
במקרה הנ"ל הייתי משתמש בשמן נשא חוחובה או קלנדולה כדי ליצור באמת שכבה מגנה בשל הרגישות.
היחס בין שמן נשא לתמצית הארומטית תלוי בשמן עצמו אבל במקרה הזה הייתי שמה 10 טיפות תמצית על 30 CC שמן נשא.
בהצלחה רבה!
גילי אבישי -
מדריכה להכנה לידה,דולה,
רפלקסולוגית בכירה,
מומחית לטיפולי נשים במעגל הפריון,
מיון והכוונה לאפיקי טיפול ומטפלים.
   גילי שלוםאפרת 21:32 15/06/2007
לא ידעתי ששמן אובליפיחה נחשב לשמן ארומטי. תודה לך על העזרה!
האם יש לך המלצה לגבי יצרן ספציפי שמשווק או מיצר שמנים איכותיים? והאם יש לך המלצה לגבי כמה פעמים ביום כדאי למרוח?
   יצרניםגילי אבישי 12:42 16/06/2007
או מדוייק יותר יבואנים
שלוס הוא אחד הטובים בהם.6882040 03-אפשר לקנות אצלו גם תמציות פרחי באך. יש לו נציג בצפון (נדב 050-5396041) ובירושלים (יעקב ינאי 02-5867303)אלון אטיאס - 050-637380 סוכן בתל אביב והמרכז

פרימה ורה וגם פיור אויל ,אותם ניתן להשיג בחנויות טבע על פי רוב-לא רעים.שמני PURE OIL - נמכרים בסופר פארם ובבתי טבע - 1-700-707-507
LAVIDO COSMETICS www.lavido.co.il יחסית לשמני איכות-לא יקרים
מדוז MEADOWS-שמנים מצויינים! אצל עידית חן: 03-5712711

עומר הגליל: 04-6257115 איכות טובה
   תודה תודה תודה.אפרת 13:41 16/06/2007
   תודה גם ממנישירז אריאל דרורי 13:55 16/06/2007
וכמה טוב שבאת לפורום, ברוכה הבאה.
לפי בדיקה שעשיתי, מותר לשים אובליפיחה ישירות. גרניום יש להוסיף לשמן נשא.
ממליצה לאפרת למצוא אשת מקצוע מאזורך ולקבל ממנה הכוונה מקצועית. המון בהצלחה ונשמח לשמוע עדכון...
   הבהרה בקשר לאובליפיחהגילי אבישי 17:49 16/06/2007
תלוי על מה ,תלוי במצב וכן תלוי כמה אפשר לדייק שלא יגע באזורים סמוכים. גם לבנדר ,עץ התה והליוקריסם הם שמנים שאפשר כעיקרון להשתמש בהם ללא שמן נשא בבטחון. למרות זאת בהרבה מקרים ממליצים בתוך שמן נושא בשל האפשרות לתחושה חזקה של צריבה או גרוי עודף. המקום המדובר הוא בפוטנציאל גבוה לכך,הן בשל הלחות והן בשל ריבוי העצבים .
בנוסף ההמלצה על שמנים נשאים מסוימים באה כדי לאפשר את הפעילות של השמן הנשא והרווח ממנה באופן שפעילות השמן האתרי לא תיפגע.גם השמנים הנשאים שונים בתכונותיהם.
חוחובה למשל שמן מומלץ אחרי כוויות או לעור רגיש ופגוע במיוחד בגלל התכונה הואקסית שלו.
   ובהחלט מצטרפת להמלצה גילי אבישי 17:51 16/06/2007
לאשת מקצוע מאזורך כי זה אינטרנט ונותן מושג אבל לא במקום ייעוץ מקצועי,בוודאי לא בתחומים שמצריכים אבחון.
   גילי ושירזאפרת 19:10 16/06/2007
מאוד מאוד מודה לכן, על ההשקעה והאיכפתיות.
שירז אני חושבת שהשלב הבא אכן יהיה פניה לאיש/ת מקצוע.
אשמח בשלב ראשון לשמוע את דר' בוצר (איך אפשר להפנות את תשומת ליבה??)
ואיך אפשר להגיע לרשימה מסודרת של מומחים?
   אפשר ללמוד "מחנכת למיניות" טל מגד 23:38 12/07/2007
בקורס של "דלת פתוחה" האגודה הישראלית לתכנון המשפחה.

ויש בבר-אילן (ואולי בעוד מקום, לא יודעת), תוכנית לטיפול מיני, שנועדה נדמה לי לבעלי/ות תואר שני, מקצועות טיפוליים וכד'.
בקיצור יש איפה ללמוד בארץ.

טל מגד
(מאחד הפורומים השכנים) :)

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו