צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מיניות
מנהל/ת הפורום: ד"ר ענת בוצר, שירז אריאל דרורי, גילי פליסקין
  יחסים אחרי לידההדס 13:29 19/07/2011
ילדתי לפני 8 חודשים.תמיד היה לי מאוד חשוב ענין היחסים!! מאחרי הלידה איבדתי את ההנאה!אני מאוד נמשכת לבעלי אבל זה כאילו לא קורה.אני לא מגיעה לאורגזמות כמו פעם.כאילו איבדתי תחושה בכל האזור שם..הגיוני??
אני מאוד מחכה להנאה כמו פעם! ומאמינה שהפעם זה יעשה לי את זה וזה לא קורה.זה מאוד מאכזב אותי ומשפיע על מצב רוחי.
התחלתי כבר להתייאש.
מה אפשר לעשות??
תודה!!!
הדס
   סליחה על האיחור בתגובהשירז 10:12 05/09/2011
לא הייתי כאן איזה זמן..

לשאלתך, זה בהחלט הגיוני ורגיל, זה לא תמיד חוזר מיד ותלוי בין היתר בחווית הלידה שלך.

נסי להעזר בסבלנות וזה יחזור, כמובן שניתן גם לדרבן זאת בעזרת חשיבה יצירתית על איך לגרות אותך.
ברב המקרים, לאחר לידה, יש שינוי באופן בו אנו חוות מיניות ואני קוראת לזה מעבר לשלב מתקדם..שלב בו המיניות דווקא עולה שלב ומשתפרת אבל זה כי חוקרים את הצרכים מחדש, ע"י צפיה וקריאה בפורומים. רעיונות פשוטים לפעמים עושים את כל ההבדל.

בהצלחה רבה והנאה מהעולל\ית
   הדס 00:09 12/03/2012
רק עכשיו אני רואה (במקרה) את התשובה...
עברו כבר כמה חודשים(נוספים) ודבר לא השתנה.
יש לציין שהלידה היתה בסדר . התקופה שבאה אחרי הלידה היתה קשה מאוד מבחינת התינוק.(עברנו לילות וימים של בכיות )

המצב נשאר כפי שהיה.החשק יורד ככל שההנאה יורדת.
וזה לא שאני לא מגורה מבעלי .ואנחנו לא מתייאשים ומנסים ובינתיים לא עלינו על השיטה שתגרום לי להינות מסקס כמו בעבר או לפחות קרוב לזה.
זה מאכזב כל פעם מחדש ומייאש.
זה גורם לנו פחות ופחות לקיים יחסים.
בעלי לוקח את האחריות עליו ומרגיש שהוא לא בסדר למרות שהוא עושה הכל כדי שאני יהנה וזה לא עוזר.כמובן שאמרתי לו שזה לא קשור אליו)
אולי תוכלי לייעץ לי מה אפשר לעשות??
תודה!!!
   המסע להחזרת המיניותשירז 18:42 12/03/2012
יקירה,
לפי חישוב שלי את בערך שנה ומשהו לאחר לידה וסביר שעדיין עייפה וטרודה בלא מעט עיניינים.

המצב שאת מתארת מעיד על תסכול שכבר בונה את החוויה הבאה, כלומר מרב ניסיונות ואכזבות, נשארת בלי אויר.

נשאלת השאלה מה רמת הרטיבות שאת חווה, האם כמו בעבר? האם פחות?

מה עושים:
1. שינוי תנוחות - האם ניסיתם מגוון? רב הסיכוי שהמקום לא חזר עדיין לקוטרו הרגיל ויש לבדוק איך זה מרגיש מכמה כיוונים.

2. כיווץ שרירי הנרתיק - מאוד מחזק את כל המערכת ומעורר גירוי מחודש.

3. לראות קצת סרטונים כחלחלים ולמצוא ולקחת משם רעיונות:)

אשמח לשמוע עידכונים!
בברכה והצלחה
   הדס 23:40 12/03/2012
מבחינת רטיבות המצב מצוין! (לפחות זה)
1- שינוי תנוחות -ניסינו מכל כיוון אפשרי (עד כמה שידוע לי)זה לא עזר לזה לקרות.
2- מה הכוונה כיווץ שרירי הנרתיק?תוך כדי יחסים או סוג של אימון?
3-סרטים כחולים מבחינתי אינם אופציה.
יש לציין שזה לא שאני לא מגיעה לאורגזמה בכלל. רק שבעבר זה היה קורה בכל סקס(על בסיס יומי) ובמצב העכשיוי זה יכול לקרות אחת לחודשיים שלושה.ואני צריכה את זה כמו אויר לנשימה. וגם כשזה קורה לא הצלחתי להבין למה דווקא אז.

תודה על התגובה המהירה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו