צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום התפתחות תינוקות
מנהל/ת הפורום: שי זילברבוש, הילה מיסק
  בעיה בזחילת גחוןשני 21:17 27/10/2008
ביתי זוחלת כבר חודשיים על הגחון אך סוחבת רגל שמאל
התייעצתי כאן והצעת תרגילים , אחד מהם תרגול סיבובים על ציר
היה בסדר כמה ימים
היום ניסיתי עוד פעם לתרגל אך בעקבות כל גירוי לצד הבעייתי היא עושה מן חצי התהפכות ונעמדת על מרפק ימין עם אחיזה של הרגל השמאלית קדימה מן דבר שהיא עושה הרבה -(שיווי משקל) , אני מנסה לפתות נמוך אך בכל זאת או שעושה הנל או מתהפכת או מאבדת עיניין וזוחלת קדימה .
כאמור כמה ימים שבוע שעבר היה נהדר , הסתובבה מצויין , עדיין הזחילה לקויה ורציתי להמשיך לתרגל.

מה עושים???
   המשךשירי קאשי 10:10 28/10/2008
הי שני,
את יכולה לנסות להגביל את התנועה אותה היא מבקשת לעשות ובכך לאלץ אותה לעשות שוב את התנועה הנכונה. במידה ויש קושי לתרגל לבד בבית אני ממליצה על מפגש עם מדריכת התפתחות על מנת שהיא תוכל לעזור ולהנחות אותך ספציפיצ כיצד להגיב לתגובות השונות של הילדה (לצערי זה משהו שלא ניתן לעשות בהתכתבות).

בכבוד רב,
שירי קאשי
מדריכת התפתחות תינוקות – מכללת "צעד ראשון"
www.first-step.co.il
   איך להגביל אותה? איך לאלץ?שני 16:08 28/10/2008
אשמח להסבר.
ממש לתפוס אותה בישבן לכיוון הרצפה ??
או אחרת?!

תודה, את נהדרת
   המשךשירי קאשי 09:23 29/10/2008
הי שני,
לחיצת האגן לרצפה מקלה על הרמת פלג הגוף העליון ולכן זה אולי יקל עליה גם לשלוח את היד לכיוון הצעצוע. בתחילה הניחי את הצעצוע כך שהיא תוכל להגיע אליו ללא זחילה ולאחר שתהיה מיומנת במתיחה של היד שאולי תביא איתה גם כפיפה של הצדאריך את התנועה, תוכלי להרחיק מעט את הצעצוע בכדי לגרות גם לנסיון של דחיפה עם הרגל. מעבר לכך צריך להיות יצירתיים ולהגיב בהתאם לתגובות שלה ולכך קשה לי לכוון אותך בהתכתבות.כאמור תנסו להיות יצירתיים בעצמכם ובמידה וצריך עזרה אני ממליצה לפנות למדריכת התפתחות.

בכבוד רב,
שירי קאשי
מדריכת התפתחות תינוקות – מכללת "צעד ראשון"
www.first-step.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו