צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום התפתחות תינוקות
מנהל/ת הפורום: שי זילברבוש, הילה מיסק
  התפתחות תינוק בן 3 חודשיםמיכל 14:50 10/06/2009
צהריים טובים,
התינוק שלי,נעם בן 3חודשים.
הוא כבר יושב(לא 90 מעלות אבל יושב...)ומראה סימנים שהוא מנסה לזחול,כבר מתהפך משמאל לימין..
בלילה הוא ישן כבר 7 שעות(טפו טפו טפו..) אבל במהלך הלילה הוא בועט מתוך שינה במזרן של המיטה..
זה קצת מלחיץ...
האם יש סיבה לכך?
שאלה נוספת ברשותכן,
האם יש קרם הגנה מהשמש שניתן למרוח לו כשיוצאים איתו החוצה?
אשמח על תשובתכן,
יום נעים.
   בקשר לקרם הגנהיערה 15:33 10/06/2009
יש חברה בשם וולדה שיש להם תכשירי הגנה טבעיים לגמרי בלי כימקלים. אני כמעט בטוחה שזה מותאם גפ לתינוקות בגיל הזה שןןה לבדוק

את יכולה גם לחפש בגוגל ולקרוא עליהם יש להם שקיפות מלאה לגבי המרכיבים במוצרים שלהם
   התפתחותשירי קאשי 09:54 11/06/2009
הי מיכל,
בגיל 3 חודשים תינוק לא אמור לשבת. הושבת התינוק אינו בריאה לגבו (שעדיין לא אמור להחזיק עומס כה רב) וכן לא נכונה מבחינה התפתחותית. ייתכן שעצם זה שהוא יושב מביא לכך שמצטברים מתחים גדולים בגופו (בשרירים) וזה יכול להשפיע על חוסר השקט שלו גם בשינה. תינוק בגיל זה צריך לבלות את רוב זמנו בשכיבה (בטן, גב וצדדים) על מנת שההתפתחות המוטורית תתרחש כסדרה.
לגבי קרם הגנה לצערי איני מומחית לנושא ולכן לא אוכל לתת המלצה.

בכבוד רב,
שירי קאשי
מדריכת התפתחות תינוקות – מכללת "צעד ראשון"
www.first-step.co.il
   התפתחותמיכל 07:36 13/06/2009
היי שירי,
אני כמובן לא משיבה אותו ,הוא זה שמושך לישיבה.. נאמר לי ע"י פזיוטרפיסט שאם זה לא 90 מעלות זה בסדר..(??)
הוא כבר שוכב גם על הצד-הכל באופן עצמאי...
בכל אופן תודה על תשובתך..

מיכל
   הושבהשירי קאשי 10:03 14/06/2009
הי מיכל,
ברור שהוא מושך לבד להתישבות אך עד כמה שניתן תנסי להמנע ממצבים בהם הוא יכול לעשות זאת. כמובן שבעגלה כבר יהיה קשה להשכיבו אך להשתדל לא לתת לו להשאר כך יותר מידי זמן ובכל הזדמנות להעבירו למשטח ישר.

בכבוד רב,
שירי קאשי
מדריכת התפתחות תינוקות – מכללת "צעד ראשון"
www.first-step.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו