צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום התפתחות תינוקות
מנהל/ת הפורום: שי זילברבוש, הילה מיסק
  אמא חדשה 19:07 23/12/2009
היי אורנה היקרה.
כתבתי לך לפני כמה שבועות שאלות לגבי התהפכות אצל בני בן החצי שנה . נתת לי תרגילים וביקשת שאעדכן....
אז ככה: מאז שנתת לנו את התרגילים ביצעתי אותם בכל הזדמנות...לקח לו כמה שבועות לקלוט את הקטע של שכיבה על הבטן על המרפקים. אך לבסוף נכנע והבין שזה אכן הרבה יותר נוח ועכשיו הוא פנוי יותר לשחק עם צעצועים ומעביר מיד ליד ויותר נינוח על הבטן . כמו כן השבוע הוא סוף סוף התהפח לבדו...(עד עכשיו אני התחלתי והוא השלים היפוך, או שהנחתי את הידיים במקום הרצוי, והוא השלים) אז זהו...הילד מתהפך אבל רק מהבטן לגב...ואז שוכב על הגב משועמם.....:) יש רעיונות??כשהוא על הגב הוא מרים את הרגליים ב90 מעלות....ולפעמים גם נופל הצידה....אבל לא משלים היפוך וגם לא קרוב לזה....
בכל אופן תודה רבה עשינו התקדמות גדולה בזכותך!!!
   תגובה לאמא חדשהאורנה עטאר 09:53 28/12/2009
שלום,
איזה כיף לשמוע !!!
אני מקווה שהוא ימשיך כך....

לגבי התהפכות מהגב לבטן - נראה שהוא עוד מעט יגלה את זה - זה מצויין שהוא מביא רגליים לכיוון בית החזה ונע הצידה, אולי תשימי לו גירוי בצד בכדי שישלים את ההתהפכות. תקפידי לראות שהוא עושה את זה סימטרית לשני הצדדים.

בואי נחכה איזה שבועיים ואם לא תראי התהפכות לפחות לכיוון אחד תכתבי לי.

בברכה,
אורנה עטאר
מדריכת התפתחות תינוקות בשיטת "צעד ראשון"
054-4366399

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו