צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום התפתחות תינוקות
מנהל/ת הפורום: שי זילברבוש, הילה מיסק
  חייבת עצה דחוף!!!!מודאגת 11:43 13/12/2011
בוקר טוב,

אני אמא לבן כבן שנה ושמונה חודשים. בני אובחן כהיפוטוני בגיל 7 חודשים. מאז אנו נמצאים בטיפולי פיזיותרפיה והחל מגיל שנה התחלנו טיפולי הדירותרפיה. בני לא הולך בנתיים, רק עם תמיכה, אם גורר כיסא לדוגמא או שולחן פעילות.

בני במסגרת גן מגיל חצי שנה. בשלב זה מאחר והוא אינו הולך הגננת לא מוכנה להעבירו לפעוטון וטוענת שעד אשר הוא לא יילך היא לא תעביר אותו. הסברתי לה את החשש לי מהעובדה שבני נמצא בחברת תינוקות כל היום והוא אינו חשוף לגירויים וכי אני חוששת שיווצרו פערים נוספים כמו שפה, קוגניטציה וכיוצ"ב, זה לא הואיל.

אשמח לשמוע את חוו"ד, האם להוציאו מהגן באמצע השנה (זה לא צעד טראומתי וקיצוני מדי?) שוחחתי איתה כבר פעמיים לא הואיל. מה עושים?
אני ממש אובדת עצות וזקוקה להכוונה.
   שלום לך מודאגת..מיכל שוטלנד 09:02 26/01/2012
מתנצלת על האיחור הרב בתגובה. מעכשיו המענה פה יהיה רציף...
האם הגעת להחלטה מה לעשות?
התשובה שלי מתחלקת לשני חלקים:
איך נראה לך שבנך יגיב לשינוי?
לדעתי, בהחלט מומלץ שבנך יהיה עם ילדים הולכים בגילו או מעט פחות, אבל במסגרת לא גדולה מדי. כזו שבה יוכל לקבל יחס אישי ותומך... למצוא גננת/אשת מקצוע שתבין את החשיבות ושתהיה מוכנה להירתם לענין.
אצל מרבית הילדים, ההסתגלות למסגרת חדשה היא הרבה פחות דרמטית מהמ שנראה לנו. צריך להכיר את הילד כדי לדעת..
את יכולה לתאר לי איזה תרגילים אתם עושים איתו במסגרת הטיפולים? אולי אוכל לתרום משהו בענין....
שיהיה יום מצוין ולכל שאלה, אני פה :-)

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו