צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום התפתחות תינוקות
מנהל/ת הפורום: שי זילברבוש, הילה מיסק
  שאלהדניאלה 12:00 21/06/2013
שלום רב

בני בן 8 חודשים ועשרה ימים. הוא תינוק מקסים וחייכן ומאוד מפותח. גדול, גבוה וחזק.
בגיל 5-6 חודשים החל לזחול גחון ועושה זאת במיומנות רבה. בגיל 7.5 חודשים החל לזחול על שש וזוחל יפה. לפעמים מתעייף וחוזר לגחון. לפני כשבועיים החל להיעמד בכל הזדמנות. הוא זוחל לעבר חפץ (ספה, שולחן, כוננית, ארגז צעצועים, וכו') ישר מושיט יד אחת ומרים את עצמו באמצעות שתי הידיים. אם הוא רחוק מדי בעמידה הולך צעד ומתקרב לחפץ. הוא עומד כך פרקי זמן של דקות ארוכות. לא יודע לרדת מעמידה ואז אני מורידה אותו או שהוא נופל. במקביל החל לטפס מדרגות בזחילה (מטפס רצוף 6,7 מדרגות). תופס חפצים, בודק אותם, דופק איתם, וכו'. מאז החל לעמוד מעדיף לעמוד ופחות לשחק בצעצועים. מאבד עניין מהר. יחד עם כל זאת הוא לא יושב בכלל ואני עד עכשיו לא ניסיתי לעזור לו כי חשבתי שזה לא בריא לתינוק. השבוע אמר לי הרופא שלו שמצבו תקין אולם הטונוס קצת מוגבר. האם אני צריכה לעבוד איתו על ישיבה או לעשות פעולה אחרת?
אני די מודאגת.

[url=www.topimagesystems.com/solutions/business-processes/digital-mailroom]digital mailroom[/url] www.topimagesystems.com/solutions/business-processes/digital-mailroom" title="digital mailroom">digital mailroom

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו