צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום התפתחות תינוקות
מנהל/ת הפורום: שי זילברבוש, הילה מיסק
  אוטוטו בן שנה ומראה עכוב במשחקרעות 10:23 02/09/2014
בני עוד שבוע וחצי בן שנה כל ההתפתחות המוטורית שלו הייתה מעט מאוחרת התהפך בגיל 7 חודשים זחל רק בגיל 11 חודשים על הגחון לאחר שהכרחתי את הרופא לתת לי הפנייה לפיזיותרפיה התחלנו טיפולים והוא זוחל מתיישב ועובר מזחילה לישיבה ולהפך יכול לעמוד עם תמיכה והתחיל טיפה להעמיד את עצמו אינו מטפס כל כך מדרגות. רק במהלך הטיפול שמתי לב שהוא לא כל כך מבצע פעולות משחק המתאימות לבני גילו. מוציא מקופסא אך לא מכניס אוהב רק לזרוק את החפצים ולרדוף אחריהם וגם כשעבדתי איתו על זה הוא שתף רק קצת פעולה,מחקה רק תנועות מוטוריות מסוימות כמו הטחת היד בשולחן ופתיחת פה בזמן של אוכל, אך מעבר לכך לא מנענע את ראשו ללא או מוחא כפיים וכו. הוא מאוד תקשורתי שמח וחברותי אבל בנוגע להוראות פשוטות אז הוא נענה לקח ובוא אליי אבל לא לתן לי מאוד עסוק עם להכניס לפה ולא מוותר על מה שיש לו ביד. הפנו אותנו לרופא התפתחותי אבל אני ממש בחרדה. האם זה איחור ברמה נורמלית או נראה ממש משמעותי ? אשמח לתשובה רעות

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו