צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ליווי התפתחותי
מנהל/ת הפורום: עדי שטרסמן
  זחילה על גחון בגיל 8.5 חודשים אסתי 21:24 07/12/2009
שלום רב!
בני בן 8.5 חודשים ילד זריז מתהפך מגיל צעיר מתיישב זוחל על הגחון מגיל 6 חודשים . נעמד והולך מסביב ללול.נמצא הרבה על הריצפה מתקדם לכל מקום אפשרי על הגחון כולל סיבובים לשני הכיוונים הוא נעמד עמידת 6 ומתנדנד כבר מגיל 4.5 חודשים אך בשום אופן לא זוחל על 6.
ניסתי להרים לו את הבטן וכך לגרות אותו שיזחל או לעבור מעל רגלי אך שום דבר לא מועיל. שוחחתי עם פזיוטרפיסטית שהיה לי קשר איתה עם ילד קודם והיא אמרה לי טלפונית שגם לה יש ילדה בגיל זה שלא זוחלת על 6 והיא ממש לא מתרגלת איתה ולפי דעתה אין מה לרוץ עם הילד ולתת לו להתקדם הכוחות עצמו ,
שאלתי היא האם אכן להניח לילד או בכל אופן כדאי לטפל ,
כמה הכרחי שהוא אכן יזחל על 6.?
(נראה לי שהוא מעוד קרוב לעמידה לבד ואני חוששת שהוא הולך לדלג על שלב זה במידה ולא ניתן לו תמיכה והכוונה .)

בתודה מראש
אסתי
   זחילת גחון וזחילה על ששעדי שטרסמן 22:23 07/12/2009
שלום אסתי,

אני לא מסכימה עם הפיזיותרפיסטית שלך. זחילת גחון מגיל חצי שנה עד 8.5 חודשים היא ארוכה מאוד, בעיקר בהתחשב בעובדה שבנך עולה על שש עוד קודם לכן.
אני מציעה לך כן להפגש עם מטפלת אשר תנחה אותך בתרגילים לאחר שתבדוק מה הסיבה המקשה עליו לעבור לזחילת שש.

בברכה,
עדי שטרסמן
www.metaplim.co.il/adi-strasman
   אסתי 08:41 08/12/2009
האם ניתן לקבל שם ומס' טלפון של מטפלת באזור בני ברק .
וכן האם נראה לך שניתן לקבל פזיוטרפיה מקופ"ח (מכבי).
בברכה
אסתי
   מטפלתעדי שטרסמן 08:53 08/12/2009
בוקר טוב אסתי,

לגבי טיפול בקופ"ח. איני יודעת מה הפרוצדורה. נדמה לי שצריך לבקש הפנייה מהרופא למכון להתפתחות הילד, אולם איני לגמרי בטוחה. תבדקי את זה, זה צריך להיות פשוט. יחד עם זה, לעתים התורים ארוכים.

מטפלת בשיטת ורדי בבני ברק - אני מטפלת באזור ואני עורכת ביקורי בית. אם את רוצה, צרי איתי קשר דרך המייל שלי.

בברכה ובהצלחה,

עדי שטרסמן
www.metaplim.co.il/adi-strasman

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו