צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ליווי התפתחותי
מנהל/ת הפורום: עדי שטרסמן
  זחילההודיה 22:59 01/07/2010
שלום עדי

ילדתי הדר כיום בת 10 חודשים
יש לציין שהיא נולדה בניתוח קיסרי עקב עכוז

המשך למכתבך הקודם: בנוגע להתהפכות היא מתהפכת גם מהגב לבטן אך לא בתדירות גבוהה היא עושה לפעמים פעם ביום ואולי פעמיים
אך לא נוטה להתהפך המון מהגב לבטן. יש לציין שכל פעם שאני מניחה אותה על הבטן היא ישר מתהפכת לגב.
האם זאת בעיה?? ומה אוכל כדי לעזור לה?

ובנוסף: בתי התחילה השבוע ב"ה לזחול לאחורה ולהסתובב סביב עצמה אך עדין לא התחילה את הזחילה קדימה
היא בנוסף מנסה להרים את עצמה על 6
היא בהתחלה מרימה טיפה את עצמה אך היא נופלת
אני מנסה לעזור לה טיפה עמ"נ שתוכל לשמור על יציבות
והיא מחזיקה את עצמה אך עדין לא עושה צעדים לא מהלכת על 6 היא נמצאת במקום.
האם תהליך זה בסדר עבורה??

הבעיה: כאשר היא על הבטן היא מרימה את ראשה מאוד יפה וגבוה
אך היא נוטה לבכי אחרי כמה דקות. והתגובה שלה שהיא נשכבת על הרצפה. אך לעיתים היא נשכבת על הרצפה אך שקטה
ורציתי לציין שהיא לא מרבה להשתמש ברגליה. כדי לדחוף את עצמה היא משתמשת רק ביידים שלה
האם זה יכול לנבוע מזה היותה בעכוז?

אשמח אם תייעצי מה לעשות עבורה עמ"נ שאני אוכל להקל עליה?
תודה רבה
   זחילה להודיהעדי שטרסמן 17:35 02/07/2010
שלום הודיה,

כפי שכתבתי לך קודם, איני יודעת מה המקור לקושי של בתך. אני לא יודעת אם יש חולשה, התארגנות לקויה או דבר אחר ולכן אני לא מרגישה שאני יכולה לתת לך תרגילים מעל גבי הרשת.

אם היא עולה על שש זה סימן טוב. נשמע שיש לה חולשה בחגורת הכתפיים כי היא מסרבת להיות על הבטן. דבר זה עלול להקשות עליה מאוד את הזחילה.
כדי לחזק חגורת כתפיים צריך לעסות במגע עמוק את הזרועות וחגורת הכתפיים, אפשר לבצע הליכות מריצה כשהרגליים רק מעט מעל הרצפה, להחזיק אותה בידיים ולהפוך אותה עם הפנים כלפי הרצפה כדי שתרים חפץ מהרצפה.

בהצלחה.

עדי שטרסמן
www.metaplim.co.il/adi-strasman

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו