צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ליווי התפתחותי
מנהל/ת הפורום: עדי שטרסמן
  בת 11 חודשים ומסרבת ליזחוללילך 15:20 16/09/2007
שלום עדי
הבת שלי בת 11 חודש שונאת את הריצפה נורא . נסיתי לגרות אותה במישחקים ומה לא והיא בשלה לא רוצה ריצפה.
ניסתי לשבת לידה היא קצת שיחקה והתיאשה. אני חייבת לציין שהבת שלי מיהפכת לשני הכיוונים ושהיא שוכבת על הבטן היא מרימה את עצמה קצת ביידים ואת הרגליים היא משטחת. ועוד דבר חשוב אם היא יושבת עליהיא ישר רוצה על הריצפה לעמוד.
מה עושים???????? שהבת שלי תוכל ליזחול.
   שלום לילך,עדי שטרסמן 15:57 16/09/2007
האם בתך לא זוחלת בכלל, גם לא גחון?
האם היא מסתובבת על צירה בשכיבה על הבטן?

כשאת אומרת שהיא שונאת להיות על הרצפה השאלה שמתעוררת אצלי היא - היכן היא נמצאת רוב היום? על איזה משטח?

אני מבינה שהיא כבר מנסה להעמד ועלולה לדלג על שלב הזחילה.

בכל מקרה, אני ממליצה לך לקחתה לאבחון אצל גורם מקצועי אשר יאבחן את הקושי התנועתי שלה ויראה מדוע היא לא זוחלת עדיין. באבחון ובטיפול תקבלי תרגילים לביצוע בבית.
חשוב לקדם אותה כבר עכשיו כדי שלא תדלג על שלב הזחילה.
מתאורך ומגילה של בתך איני יכולה לתת לך תרגילים לביצוע דרך האינטרנט, חשוב שמישהו יראה אותה.

את יכולה לפנות לפיזיותרפיה דרך קופ"ח אולם אני חוששת שעד שיהיה לך תור יעבור זמן רב.

אני כמובן ממליצה על טיפול בשיטת ורדי. אם תרצי המלצה על מטפלת באזור מגורייך צרי איתי קשר שוב כאן בפורום.

בהצלחה,

עדי

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו