צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
ליווי התפתחותי
מנהל/ת הפורום: עדי שטרסמן
  האם אני פעולת כשורה?עינת 22:03 01/04/2011
ערב טוב,
בני בן שנה ושלושה חודשים. מקסים ונבון. חייכן וחברותי, פעיל ושובב מתוקי. אכלן לא מי יודע מה גדול אבל שיחררתי. (הגעתי למסקנה שהוא אוכל כמה שהוא צריך) כמובן שאני עוקבת ונותנת ככל שניתן (משתדלת להוסיף גם דברים בריאים) אבל פחות היסטרית מבעבר.
רציתי לשאול על שני דברים:
1. עוד בהיותו פצפון היה מושך בשיער (שלו - תוך כדי אכילה), שלנו (כשאנו מחזיקים אותו). הוא "מת" על שערות ובכל הזדמנות שיש כשידו נפגשת קרוב לשיער, בעלת השיער מקבלת משכיה. האם זה יעבור באיזה שהוא שלב?
2. לאחרונה הוא התחיל לתת כאפות חלקן מתוך התלהבות, חלקן מתוך אי קבלה של משהו שרצה ופעמים אחרות לא ברור למה......
בשני המקרים אני ובן זוגי אומרים לו שזה כואב ולא נעים לנו (ובמידה ואנחנו מחזיקים אותו, אז אנחנו מורידים אותו ל-2 דק').
האם הדרך היא נכונה? כי הוא מבין שזה לא נכון ומתחיל לייבב או לחלופין נותן כאםות לשולחן...
אשמח לקבל תשובות ובכלל טיפים להתנהלות והצבת גבולות. כי ברור לי שהוא מנסה כעת הכל ואני רוצה להציב גבולות אך גם בטעם טוב שכן הוא קטנצ'יק ולא תמיד מבין.............

אלף תודות,
עינת.
   עינת יקרהעדי שטרסמן 23:20 23/05/2011
אני רואה לראשונה את שאלתך ומצטערת, כנראה שתקלה טכנית גרמה לכך שלא אקבל עליה התראה.

האם המצב נשאר כשהיה?

עדי

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו