צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  שיפור באיכות השינה וכאבי הגברווית 12:39 17/01/2008
שלום לכם! אני רוצה להמליץ מאוד על פתרון לבעיות איכות שינה וכאבי גב כי לבעלי היה קשה מאוד להירדם בלילות והוא התקשה מאוד בשינה רציפה ונוחה כמו כן הוא סבל מכאבי גב איומים במהלך הלילה והיום
זאת הסיבה שקנינו מזרן שנותן נוחות מקסימלית על מנת לצמצם את ההפרעות של השינה היינו רגילים לישון על מזרן קפיצים מיושן ,החלפנו את המזרן במזרן אורטופדי עם חומר הויסקו שהוא נחשב לחומר הטוב והנוח בעולם יש מספר חברות שמוכרות את המזרן הזה כדוגמת אירופלקס והולנדיה אנחנו באופן אשישי קנינו באירופלקס את המזרן הזה וקיבלנו אותו ל60 יום נסיון עם האפשרות להוריד את הנילונים (אין חברה שנותנת כל כך הרבה זמן נסיון וגם אפשרות להשתמש בלי הניילון) והבטחה של החברה לשיפור באיכות השינה ואני חייבת לציין שמאז חל שיפור אדיר בשינה של בעלי הוא ישן הרבה יותר טוב ולמען האמת גם אני ישנה טוב יותר
אולי הפיתרון הזה יתאים גם לכם אם תרצו לשאול כל דבר אשמח לענות לכם במייל שלי ravit_1979@walla.com (מצורף קובץ של מזרן הבריאות שפשוט עושה ניסים)
רווית

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו