צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  כאבי שרירים וכאבי גב תחתוןשגית 17:42 27/01/2008
אני בת 43 סובלת מכאבי שרירים ביומיים האחרונים כאבי גב חזקים גב תחתון שמקרין לי לשרירי הטוסיק והרגליים כבדות ברגליים
   תשובה לשגית לגבי כאבי שרירים, כאבי גב תחתון והקרנה לשרירי הישבןדר. רונן מנדי, כירופרקט 19:23 03/02/2008
שלום שגית,

מעמוד השדרה בגב התחתון יוצאים עצבים שמובילים לשרירי הישבן, לשרירי הרגלים ומעצבבים את כל הדם שמחזירים דם מהרגלים. בעיית ניקוז של כלי הדם מהרגליים יכולה לגרום לתחושת כבדות ברגלים ולהתכווצויות/כאבי שרירים ברגליים.

במקרים רבים הבעיות בפעילות השרירים וניקוז כלי הדם נובעת מתת תזוזות (סטיות עדינות) של החוליות בעמוד שדרה מותני.

כיוונון של החוליות יכול להחזיר ולשקם לרוב את פעולתם התקינה של העצבים.

בבדיקה הייתי מברר אם נעשתה איזו פעילות שונה ביום בו החלו התופעות או בימים הסמוכים לפני כן.
התופעות יכולות להיות גם אחרי שינויים כימיים, כמו סמוך למחזור, סמוך לביוץ, או עקב זיהום כימי אחר כלשהו.

בדיקה וכיוונון מתאימים יכולים לעזור.

דר. רונן מנדי, כירופרקט
1800-39-40-40
www.dr-ronen.com
   כאבים חזקים בעצם הזנבורד חדד 23:21 10/05/2009
שמי ורד אני בת 43, סובלת מזה 4 חודשים מכאבים חזקים בעצם הזנב בזמן ישיבה בקושי יכולה לשבת באוטו ולנהוג הכאבים מאד חזקים אני מרגישה שאני יושבת על העצם וזה ממש כואב, כירורג אמר שיש לי סינוס פילונידל ולאחר חודש עוד כירורג ראה אותי ואמר שזה לא נכון זה קוקסידניה, כרגע אני מאד מבולבלת ולא מבינה מה בדיוק יש לי ובנתיים רק סובלת מכאבים, בשבוע הבא שוב יש לי בדיקה למומחה אורטופד בתקווה שהוא יעזור לי, עשיתי צילום רנטגן ויצא בדף תשובה שינויים ניוונים קלים בחוליות, איך אפשר לעזור לי אודה מאד על תשובתך.
   תשובה לורד לגבי כאב בעצם הזנבדר. רונן מנדי, כירופרקט 05:35 11/05/2009
שלום ורד,
כאב בעצם הזנב יכול להיות מאוד כואב ומפריע לתפקוד.
הדבר נובע בדרך כלל מתת תזוזה של עצם הזנב שלוחצת על חוט השידרה - באזור ההתפתחות הראשוני שלו.
עקב כך הכאב יכול לתת תחושה שהוא "משתק".

- האבחנה - קוקסידיניה - משמעה המילולי כאב בעצם הזנב.

כאב בעצם הזנב נגרם לרוב לאחר חבלה משמעותית באזור הישבן, ו/או במהלך הריון או אחרי לידה.
- יש מה לעשות עם זה ולי יש ניסיון בטיפול באנשים עם בעיה כזו.

סינוס פינולידאל - אבחנה שמתייחסת לרוב בחשד שנכנסה שערה לחלל הסמוך לעצם הזנב.

בשני המקרים - זה גורם לכאב חזק מאוד באזור עצם הזנב, שבדרך כלל מחמירים בישיבה ו/או במאמץ.

אני ממליץ שתגיעי לבדיקה כירופרקטית עם הצילומים.

דר. רונן מנדי
כירופרקט
www.dr-ronen.com
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו