צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  עיקצוצים ומיחושים מוזריםהגר 19:48 29/08/2008
בת 45,לפני 10 ימים החלו עיקצוצים נודדים בגוף,רגליים,ידיים,בטן וגב מעט,מעט נימול.אחרי שבוע העיקצוצים פחתו וכבר מספר ימים שמרגישה מין זרם שמתחיל מהראש ויותר מהצוואר ויורד לכתף ימין בעיקר ולפעמים לרגל,כמו קצר מוזר,מופיע בישיבה בשכיבה וגם בעמידה.שמתי לב שיש גם מין תחושה של כמעט נרדם למשל בכפות הידיים. נכנסתי לדאגה למתח נוראי מאז . פוחדת ממחלה למשל טרשת נפוצה שקראתי עליה.וממש עכשיו תוכ כדי צעידה נרדמה יד שמאל וכשהגעתי הביתה התיישבתי להדפיס אליך במחשב נרדמה רגל שמאל,אני די בהיסטריה.האם יתכן שזה מהצוואר?אציין שלפני חודש סיימתי 36 טיפולים כירופרקטיים בשיטת nsa.האם יתכן קשר?בדיקה נוירולוגית ידנית תקינה.יש לי תחושות וזרמים מהצוואר ומאחורי הראש.מבוהלת ואובדת עיצות.אציין ששבוע לפני התחושות עבדתי עבודת גינה מאומצת גיזום טיפוס ועם מפוח.אולי קשור?תודה תודה לתשובתך הכי בהקדם
   תשובה להגר לגבי עיקצוצים החלקים שונים של הגוףדר. רונן מנדי, כירופרקט 08:40 30/08/2008
שלום הגר,
כן יכול להיות שהעבודה בגינה עלולה לגרום להופעת/החמרת סימפטומים.
אני מוכרח לציין את התרשמותי מעומק ההבנה של קצר בהעברה העיצבית, כפי שהצעת מהצוואר.
נדידת העיקצוצים, יכולה להיות עקב שינויים ביציבות השידרה - תת תזוזות חולייתיות שלוחצות על עצבים שונים - שמובילים לאיזורים שונים בגוף בהתאמה.
חלק מהעצבים בצוואר (שידרה צווארית) מובילים לכתפיים ולידיים.
עצבים אחרים מהצוואר ב"מסלול הארוך" מובילים לרגלים.
עצבים אחרים מהצוואר מובילים לגולגולת אחורית.
והעצב התועה מגזע המוח מוביל לבטן ולגב.

אני ממליץ שתיבדקי כירופרקטית.

כן, החשש שלך מטרשת נשמע ברור על פי תיאור הסימנים/סימפטומים, אבל סימפטומים יכולים להטעות, וקל לנו לעשות טעויות באבחנה עצמית - דבר שיכול מאוד להלחיץ.

לי אישית יש נסיון טיפול האנשים שרבים שגם סבלו מסימפטומים של טרשת נפוצה.

חשוב שתיבדקי בהקדם - על ידי דוקטור לכירופרקטיקה - אפשרי על ידי הדוקטור/ית שטיפלו בך.

יש חשיבות רבה לבדיקה הגופנית והתייחסות לסיפור המקרה שלך ושילוב של המימצאים משני חלקי הבדיקה.
ציינת שעשית גם בדיקה עיצבית - נוירולוגית - כדאי להביא גם את המימצאים שלה.

כן - יכול להיות שהמקור של כל הסימפטומים האלו הוא מהשידרה הצווארית.
אבל כפי שאמרתי - בייעוץ אינטרנטי אני יכול רק לכתוב לך על הקשר האפשרי שקיים.
ללא בדיקה גופנית ספציפית - אי אפשר להגיע למסקנות יותר ברורות.

אני ממליץ שתיבדקי על ידי דוקטור לכירופרקטיקה

דר. רונן מנדי
כירופרקט השנה הבינלאומי 2003
תל אביב, אור עקיבא
www.dr-ronen.com
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו