צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  כאבים בצד שמאל של האגןמי 22:35 19/10/2008
מאז הלידה האחרונה (כמעט שנתיים) אני סובלת מכאב בצד השמאלי של האגן, שמחמיר לאחר מאמץ ולא מאפשר לי לשכב על צד שמאל.
בזמן ההריון היתה לי תחושה כי מדי פעם הרגל השמאלית (במפרק הירך) "יוצאת מהמקום". האם יש קשר?
אשמח להמלצה על כירופרקט באזור משגב-כרמיאל.
   תשובה למי בקשר לכאבים בצד שמאל של האגן ולתת פריקה של מפרק הירךדר. רונן מנדי, כירופרקט 21:23 20/10/2008
שלום מי,

כן כאב בצד האגןוקושי בעמידה/הליכה/מאמץ מוכרים וידועים במהלך מחזור, הריון ולאחר לידה.
בהחלט יש מצב שנקרא תת פריקה של מפרק הירך, שגורם גם למתיחה של העצב שעובר דרך מכתש פרק הירך (אצטבולום) אל ראש פרק הירך ועובר דרך עצם הירך.

תת פריקה כזו ("(במפרק הירך) "יוצאת מהמקום"." כדברייך) יכולה לגרום לחוסר יציבות וכאב, ולכאבים בשכיבה על הצד הבעייתי.

כדאי לכוונן ("להחזיר למקום") את המפרק מוקדם ככל הניתן, ככל שעובר זמן הבעיה עלולה להחמיר.

כיוונון מדוייק הוא המיומנות הכירופרקטית של איתור, איפיון ותיקון של תת תזוזות/פריקות הוא המומחיות הכירופרקטיות.

ישנם באיזור כרמיאל שלושה כירופרקטורים - שלושתם טובים מאוד - אני מכיר אישית את שלושתם.

דר. דני סירוטה, דר. דקלה אורן ודר. נילי מרשה

את הטלפונים שלהם תוכלי למצוא בספר הטלפונים ו/או באתר האינטרנט של 'האגודה הישראלית לכירופרקטיקה'.

למי מהם שתבחרי ללכת, מיסרי ד"ש ממני

כיוונון, תפקוד ובריאות,

דר. רונן מנדי
כירופרקט השנה הבינלאומי 2003
תל אביב; אור עקיבא
www.dr-ronen.com
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו