צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  תודה רבה על תגובתךדניאל 09:46 18/02/2010
ובכל זאת בגלל שאני כזה מבולבל עכשיו ולא יודע מה לעשות ולמי להאמין, ניסיתי להוריד כאן חלק מתמונות MRI שלי לאינטרנט, אולי תוכל להסתכל ולהגיד לי חוות דעת שלך?

img685.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=pb24.jpg

אודה לך מאוד
   תשובה לדניאל בקשר להיצרות שדרתית (המשך)דר. רונן מנדי 11:03 18/02/2010
שלום דניאל,
הסתכלתי על הצילומים וראיתי שנראית בהם היצרות בחולייה צוורית 5,6 ו-7.

הבדיקה שלך - של הגוף שלך היא הדבר החשוב.
אחרי הכל - צריך לטפל בך, לא בצילומים.
אפשר לשנות בדרך כלל לשנות ולשפר את התפקוד, ולהפחית את הסימפטומים.
שעל סמך גובה ההיצרות יכולים להשפע על עצבים שמובילים לגפיים עליונות ולגרום לכאבי צוואר, הקרנה לכתפיים, מרפקים, זרועות, אמות, שורשי כפות הידיים, כפות הידיים, אצבעות.

הם יכולים לגרום לנוקשות בצוואר, בעיות בתפקוד בית חזה עליון.

C5 משפיע על תפקוד הסרעפת, ולהפריע בנשימה, הסרעפת יכולה ללחוץ על הקיבה ולגרום לצרבות...
C5 יכול להשפיע על תפקוד מיתרי הקול וקנה הנשימה...

אני יכול לכתוב עוד הרבה, אבל כל הכתיבה, היא דיבור תיאורטי. על מנת לראות את מצב גופך, להתייחס אליך ולהתאים לך תוכנית טיפול - חשוב שתיבדק.
אני ממליץ לך על ידי כירופרקט.
אל תפסול את המחשבה על ניתוח, למרות שעל פי ניסיוני, יש בדבר סיכונים. תגיע לבדיקה כירופרקטית, ואת המחשבה על ניתוח, תדחה בחצי שנה.
ההיצרות בשידרה לא תברח.
אם תגיע לבדיקה ותעשה את הטיפול הדרוש, סביר להניח, על פי ניסיוני, שתפקודך ישתפר תוך מספר חודשים.

אני מציע שתתקשר למשרדי ותקבע פגישת בדיקה, לבדיקה, אנא הבא עימך את כל הצילומים שעשית + את המלצות הרופאים.
אנחנו מעשה בדיקה גופנית שלך, ורק אחריה אבדוק את הצילומים וההמלצות של רופאים אחרים - ואז אכין/אתאים לך תוכנית טיפול.

ד"ר רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב ג', חדרה
www.dr-ronen.com
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו