צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  תגובהדניאל 09:13 22/03/2010
שלום

תודה על תגובתך

אני אגיד לך את האמת, כבר 4 שנים אני הולך מרופא לרופא.

אף אחד לא מצליח להסביר את התופעות שיש לי, כי אינן תופעות מוכרות.

כל פעם מפנים אותי לרופא מומחה אחר, שבודק אותי 10 דקות ואחר כך מסיק איזו מסקנה והמסקנה היא שונה מרופא לרופא : אחד אומר ניתוח בלי להסביר ממש , שני אומר שבכלל אין מצב של ניתוח.
פיזיותרפיסטים נותנים תרגילים שלא ממש עוזרים.
גם כירופרקט ניסה לעבוד לי בעיקר על שריר סטרנוקלאידומסטואיד מצד שמאל וזה לא עזר.
נוירולוג המליץ על בוטוקס, אבל נוירוכירורג לא ממש תמך בזה.

לדעתי צריך מישהו שיבדוק אותי לעומק ויסיק מסקנה חד משמעית, אבל זה צריך להיות מומחה ממש בתחום.

אני כמעט משוכנע שהבעיה נוצרה מכך שישבתי במשך שנים בצורה עקומה מול מחשב תוך השעות על צד ימין ונטיה לצד ימין.
מאז הכל התחיל, בהתחלה כמעט ללא כאב - התחיל מטורטיקוליס - ראש היה פונה ימינה וקשה להחזירו למרכז (לא בגלל כאב).

רק לאחרונה גברו הכאבים, בהתחלה גם ממצאי צילומים היו פחות חמורים וכנאה הוחמרו בגלל חוסר טיפול נכון.
למרות שגם היום הבעיה העיקרית זה לא הכאב אלא טורטיקוליס וחוסר יכולת לשלוט במידה טובה על ייצוב הצוואר.

ייתכן ובגלל הישיבה אכן נגרם לי חוסר איזון מ 2 הצדדים - אך איך מטפים בזה?
אגב לפני 4 שנים גם היה לי תקופה מסויימת טשטוש ראיה מסויים בעין שמאל, אבל זה עבר.

אגב תרגיל יחיד שעזר לי במידה מסויימת - חיזוק שרירי הצוואר העמוקים, בעיקר מצד שמאל ע"י הכנסת סנטר בצורת 'כן' שהמליץ לי פיזזיותרפיסט מסויים, אך זה לא מספיק.

האם יש לך המלצה בשבילי?

תודה
   תשובה לדניאל - לגבי חוסר ההצלחה של בדיקות/טיפולים קודמיםדר. רונן מנדי 15:21 22/03/2010
שלום דניאל,
אני מבין את התסכול וחוסר התוחלת שאתה מרגיש בבדיקות...
הייתי שם לפני 32 שנה - כשהלכתי לחוות דעת שנייה ושלישית ו...
וכל הרופאים אמרו שאהיה נכה מהמותניים ומטה ואין מה לעשות, וכל אחד צריך לבדוק... וגם הוא לא ידע מה לעשות....
עד שרופא באילת אמר לי - "זה מה שהרפואה מבינה, וכל רופא נוסף שתלך אליו יגיד את אותו הדבר, אבל הגיע לארץ ד"ר לכירופרקטיקה - לכו אליו, אולי הוא יודע משהו אחר"

הייתי מיואש - לא רציתי ללכת לעוד דוקטור ש"לא יידע מה לעשות". אבל הלכתי - כדי לא "לפספס" את האפשרות שאולי...

ואותו דוקטור בדק אותי... והתחיל לטפל בי - והחזיר אותי לתפקוד מלא - זו הסיבה שאני במקצוע.
ומגיעים אלי הרבה מקרים רבים ש"ניסו כבר את הכל...".
כשהייתי בסטאז'- הייתה בדיחה פנימית - שכל המקרים הקשים מגיעים אלי...
הייתי שם, כך שאני לא מפחד מזה.

אני מציע לך להגיע לבדיקה. הניסיון שלי - שיש מה לעשות, אבל אי אפשר להמליץ בלי בדיקה.

תרגילים - על פי ניסיוני - זה לא עובד. (לפחות לא במקרים שאני טיפלתי).

היית אצל כירופרקט שלא עזר...
אני מבין, אבל גם היית אני מאמין אצל מכונאי רכב לא טוב, ולא פסלת בגלל זה את כל ענף מכונאי הרכב.

אני מציע לך להגיע לבדיקה,
כדי שאוכל לייעץ לך יותר טוב.

ואם לא - אלו החיים שלך,

אני מאחל לך בריאות ותפקוד בכל מקרה.

ואם בכל זאת תרצה, אתה מוזמן להתקשר ולקבוע בדיקה,

ד"ר רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב ג', חדרה
www.dr-ronen.com
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו