צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  דנה 09:08 11/04/2010
לאחר קיום יחסי מין יום למחרת לאחר השינה יש לי תחושה ברגל ימין שהיא רדומה התחושה רק מתחת לברך והיא התחושה של עיקצוצים ותחושה של רגל רדומה משתרכת על כ15 סנטימטר על השוק, ובנוסף יש כאב בטן במפשעות גם בצד ימין.
תחושה של הרגל לא עברה וקיימת כקצת יותר מ48 שעות.
שתחושה היא חוסר נעימות וקצת כאב בברך במיוחד .
רשמח אם תוכלו לסיע לי אך אני אמורה לגשת ולטפל בבעיה. 
   תשובה בקשר לכאבי בטן ורגל לאחר יחסי מיןדר. רונן מנדי 11:08 11/04/2010
שלום דנה,
חוסר איזון באגן ובשידרה תחתונה יכולים לגרום לכאב במהלך יחסי מין ו/או לאחריהם.
תת תזוזה (חוסר איזון) של L3 יכולה לגרום לשינויי לחץ על חוט השידרה ו/או שורשי העצבים שמובילים אל הרחם, בטן תחתונה והברכיים.
תת תזוזה של L4 יכולה לגרום לשינויי לחץ על חוט השידרה ו/או שורשי העצבים שמובילים אל שלפוחית השתן, בטן תחתונה והשוקיים.
תת תזוזה של L1 יכולה לגרום לשינויי לחץ על חוט השידרה ו/או שורשי העצבים שמובילים אל המפשעות.
תת תזוזה של המפרק הקדמי (פוביס - חלקו העליון נמצא מתחת לקו העליון של שיער הערווה) יכולה לגרום לכאב במהלך ו/או אחרי יחסי מין.
אל חלקו העליון של המפרק הקדמי מחוברות גם רצועות מהאגן שעוברות בקו המפשעות. חוסר איזון של הרצועות האלו יכול לגרום לכאב ביחסי מין וכאבים במפשעות.

אני ממליץ שתיבדקי על ידי דוקטור לכירופרקטיקה.

דוקטורים לכירופרקטיקה מיומנים באיתור ואיפיון תת תזוזות, ובתיקונן בהתאם למימצאים.

ד"ר רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו