צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  דלקת גידים כתוצאה מהקלדה ממושכתליטל 18:27 10/08/2007
היי
לפני יומיים התחיל לי חולשה מלווה בהרגשה שכל יד ימין שלי היא כאילו קפואה או נוקשה בפנים. הלכתי לרופא שאמר לי שיש לי דלקת גידים, ונתן לי וולטרן.
אני לא בטוחה שזה הטיפול הנכון, ובקריאה באינטרנט הבנתי שצריך הרבה מנוחה וספורט. לגבי הספורט אין בכלל שאלה, לגבי המנוחה, אני לא יכולה לעזוב את העבודה שלי שדורשת הקלדה במשך 6 - 7 שעות.
קראתי גם על כירופרקטיה שמאשפרת טיפול יעיל.
אז מה באמת ניתן לעשות במצב של דלקת גידים?

אגב - אם זה משנה אני בת 24
   תשובה לדלקת גידים כתוצאה מהקלדה ממושכתדר' רונן מנדלזיס, כירופרקט 10:03 12/08/2007
שלום ליטל,

כן, עבודה ממושכת מול מחשב, יכולה לגרום בהרגשת קיפאון ונוקשות בידיים ובשורשי כפות הידים.
ספורט עוזר, למרות שהפעלת מאמץ על במרפק ושורשי כפות הידים, יכול אף להחמיר את הסימפטומים, בחלק מהמקרים.

כירופרקטיקה באמת יעילה במקרים רבים לטיפול בדלקות גידים, וכיוונון מפרקי הצוואר והידיים.
מפרקי הצוואר גם הם חשובים, מכיוון שמבין חוליות הצוואר האמצעי והתחתון יוצאים עצבים ושמובילים לכתפיים, לזרועות, למרפקים, לאמות, לשורשי כפות הידיים ולכפות הידיים - עד קצות האצבעות.

עבודה מול מחשב שנמצא בגובה לא מתאים או באילוצי תנוחה לא טובה יכולים לגרום בין הייתר, לתופעות כפי שתיארת.

מרבית האנשים, לא יכולים לנוח מסיבות רבות ושונות, למעשה מנוחה שאינה הכרחית, גורמת לסובלים אף להתעסק יותר בכאב ובמוגבלויות - דבר שיכול להפוך לבעיה שעומדת בפני עצמה.

היתרון של טיפול כירופרקטי מתאים, הוא שהוא בדרך כלל מחזיר את האנשים לעבודה מהר יחסית ומשפר את תפקודי הגוף, כולל ניקוז דלקות ושיפור עבודה מול מחשב - על ידי שיפור השליטה של המוח (מחשב העל של הגוף) באופן ההפעלה והתפקוד של הגוף.

ד"ר רונן מנדי, כירופרקט
1-800-39-40-40
dr-ronen.com

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו