צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  כאב מוזרארז 00:42 21/06/2010
שלום,
אני בן 27, לפני שנה וחצי לאחר אימונים בחדר כושר היו לי שברי מאמץ ב-2 הקרסוליים, הפסקתי להתאמן והכאב נרגע במנוחה והתגבר בחזרה לעבודה.
זה הגיע למצב שלא יכולתי לעמוד על הרגליים בגלל כאב בקרסוליים ובברכיים ובמנוחה התפתח כאב מוזר ומציק על הברכיים וכפתו הרגליים הפכו להיות חמות.
הכאב האורטופדי נרגע עם הזמן אבל הכאב המציק התפשט לי מעלה והפך להיות מדקרר צורב כואב,
כיום אחרי שנה וחצי מהמקרה הקרסוליים שלי כל הזמן מתנפחות בצורה ממש בולטת ויש כאב עדיין בברכיים ובקרסוליים וגם כאב שורף מדקרר וכואב עד גובה הכתפיים .......כל פעם הופיע חלק נוסף ללא כפות הידיים וללא הצוואר עורף ופנים.
האם יש קשר לסיפור הזה ל CRPS RSD?......יש פה כמה סימנים:
1. קרסוליים שמתנפחות כל הזמן.
2. כאב עצבי שהתפתח והתפשט במקביל בשתי הגפיים (בביופסיה רואים ירידה חמורה בסיבי עצב)
3. מיפוי עצמות שמראה - תהליכים דלקתיים או ניווניים ויש קליטות מוגברות בברכיים ובקרסוליים.....והקליטות נשארו עד עכשיו למרות שעבר כבר שנה וחצי.
4. כל הסיפור התחיל לאחר אימונים בחדר כושר מתוך בריאות מלאה ונבדקו כל מיני בדיקות ע"י הנוירולוג גם גנטיות וגם של מחלות מסויימות והכל יצא תקין.

מה דעתך ד"ר?

תודה רבה
ארז
   תשובה בקשר לשברי מאמץ וסימפטומים מתמשכיםדר. רונן מנדי 05:49 21/06/2010
שלום ארז,
נשמע מהתיאור שלך שעברת הרבה כאב וסבל שקשור לשברי מאמץ, וחשד ל-RSD על סוגיו השונים.
טיפלתי במקרים רבים כאלו - גם כשעבדתי בבית חולים רמב"ם, וגם לאחר מכן.
אבל כדי להתייחס למצבך הספציפי אני צריך לבדוק אותך.
במקרים רבים המצב של האנשים שטיפלתי בהם השתפר, אבל בלי לבדוק אותך, במיוחד במקרים מורכבים כמו חשד ל-RSD, אני לא יכול לומר הרבה.
אני יכול לספר שטיפלתי במקרים רבים של שברי מאמץ למיניהם ו-RSD למיניהם ואני ממליץ שתתקשר לקבוע בדיקה.

בברכת בריאות,

דר. רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב ג'; חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו