צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  כאבי גבגיא יעקובי 22:35 21/07/2010
שלום רב ד''ר,

אני פונה אלייך בקשר לאימי ,אימי סובלת זה שנתיים מכאביים עזים אשר לא נותנים לה מנוחה הכאבים האלו הם פשוט בילתי נסבלים והם מאופינים במין פולסים של כאב בעיקר בחלק האמצעי של הגב והגב התחתון אמא שלי מרגישה מין גלי חום בילתי נסבלים מין עצב שמחליט מתי שהוא רוצה להכאיב ולהפוך את חיי אימי לבילתי נסבלים ,אימי כמובן היתה אצל כול הרופאים האפשריים ומיטב האורטופדים בארץ וכמו כן עשתה אין ספור בדיקות ולהלן ממצאי בדיקת הMRI כפי שניתנו לה :
אין עדות לתמט או תזוזה ,תעלה ספינלית ברוחב תקין
בגובה L2-L3 - מודגם בלט דיסק דיפוזי עם לחץ על השוק הדוראלי .
בגובה L3-L4 - מודגם בלט דיסק דיפוזי עם לחץ על השוק הדוראלי ועל השורש משמאל.
בגובה L4-L5 - מודגם בלט דיסק דיפוזי עם לחץ על השוק הדוראלי
בגובה L5-S1 - מודגם בלט דיסק דיפוזי עם לחץ על השוק הדוראלי
חוט השידרה בסיומת תקינה .
אותות תקינים ממח עצם חוליתי
סיכום: אין עדות לבלט דיסק:
אימי לקחה אין ספור סוגי כדורים והיתה בפיזיוטרפיה אך ללא הועיל כמו כן היא היתה במרפאת כאב והיא ניסתה מספר כדורים אשר גרמו לה לתופעות לוואי קשות ו שם נאמר לה כמו שנאמר לה ע'' מומחה אורטופד (ד''ר פולמן)שיש לה בעיה עיצבית!! וזה נורא קשה לטפל .
ד''ר נכבד אני פונה אלייך כי אני עובד עצות אימי לא מסוגלת לחיות ככה ואני לא יכול לראות אותה סובלת יותר ואני שואל אותך האם לדעתך ולאור מה שנאמר הכירופרקטיקה יכולה לעזור במצבים כאלה ?.

תודה מקרב לב ,
גיא
   תשובה לגיא - בקשר לכאבים עיצביים קשים עם גלי חום ומימצאי בלטי דיסק ב-MRIדר. רונן מנדי 09:35 22/07/2010
שלום גיא,

הסבל של אימך, לפי המתואר על ידך, נשמע שנובע מפגיעה עיצבית משמעותית.
לעיתים מבלבלים בין סובב למסובב.
בלטי הדיסק - בוודאי קיימים, אבל הם תוצאה של פגיעה עיצבית ארוכת שנים.
תפקוד תקין של מערכת העצבים, אמור היה לשמור על שידרה יציבה לאורך זמן.
עם השנים סובלים חבלות ממינים שונים.
החבלות האלו פוגעות בתגובת הגוף ללחצים חיצוניים ופנימיים, ומשבשות את התפקוד העיצבי, שכתוצאה נפגעת פעולת השרירים, יציבות השידרה ונוצרים אחרי זמן בלטי דיסק ועוד.

התלונות על גלי חום, וכאבים בלתי צפויים ("מין עצב שמחליט מתי שהוא רוצה להכאיב") - מצביעים בדרך כלל על פגיעה עיצבית תלויית יציבה.
משמע שבתנועות שונות של השידרה, מתגבר הלחץ, ונגרמים כאבים בלתי צפויים באיזורים שונים בהתאמה ללחץ העיצבי המשתנה.

כן, כירופרקטיקה יכולה לעזור במיקרים כאלו.
וכבר טיפלתי במקרים רבים, כפי שאתה מתאר - למעשה המומחיות של הכירופרקטיקה היא בהסדרת/התאמת/כיוונון הלחץ העיצבי והחזרתו בהדרגה לתפקוד תקין.

לצורך זה מומלץ שתביא את אימך לבדיקה כירופרקטית.
זה נשמע מקרה מורכב ולכן, אני ממליץ במקרה הזה שתביא אותה אלי.
כירופרקטיקה הצילה אותי לפני שנים ממצב מאוד קשה, וזו כנראה גם הסיבה שמגיעים אלי מיקרים קשים.
המקרה של אימך נשמע מקרה קשה, כפי שאמרת.

למעשה לפני כחודש הבאתי לארץ מכשיר מיוחד שבודק את שורש/מוקד הפגיעה העיצבית.
נשמע שבמקרה הזה - בדיקה כזו מאוד תעזור, ותוכל למקד את הטיפול בהתאם לצורך הייחודי של אימך.

כל הכבוד על הדאגה והמסירות לאימך,

בברכת בריאות,

ד"ר מנדי

ד"ר רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב ג'; חדרה
www.dr-ronen.com
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו