צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  עקמת - כאבים בצד ימין גב תחתוןאלי 10:11 29/07/2010
בן 65 עוסק בספורט עם עקמת מולדת שהחמירה במהלך השנים.
סובל מכאבים בגב תחתון צד ימין בעיקר בעמידה או בהליכה איטית.
בריצה הכאבים פוחתים,מניח שהבעיה בעקבות נעילת חוליות גב תחתונות בגלל העקמת.
האם טיפול כירופרקטי יועיל? לא נחלתי הצלחה מרובה בעבר מטיפול ע"י כירופרקט.
האם ישנן תרגילים או פעילות ספורטיבית מומלצים?
בתודה מראש, אלי.
   תשובה ל-אלי בנוגע לכאבי גב הקשורים לעקמתדר. רונן מנדי 07:37 30/07/2010
שלום אלי,
כירופרקטיקה יעילה לטיפול בעקמת.
יש סוגים שונים ורבים של עקמת, והטיפול בה משתנה בהתאם למטופל, איזורי העקמת, מאפייני העקמת, גיל המטופל, שינויים מבניים בעצמות אם יש ועוד...
על מנת להתאים את הטיפול למטופל הספצפי - צריך לעשות בדיקה כירופרקטית.
אחרי הבדיקה צריך הכירופרקט להסביר לך את מימצאי הבדיקה ואת תוכנית הטיפול, כולל להסביר את השלבים הצפויים, ואת התגובות האפשריות.
השאלה אצל איזה כירופרקט היית, לא כל כירופרקט יודע ומיומן בטיפול בכל סוגי המיקרים.
מעבר לזה - קיימים בארץ לא מעט מתחזים ככירופרקטורים.

אני ממליץ שתבדוק שהכירופרקט הוא דוקטור לכירופרקטיקה ושהוא חבר באגודה הישראלית לכירופרקטיקה.

- טיפול במקרה עקמת - לוקח זמן - זו בעיה שקיימת במקרה שלך, לפי התיאור בדבריך - 65 שנים, לכן אי אפשר לצפות שיקרה שינוי משמעותי בזמן קצר.

אי הצלחה של טיפול על ידי כירופרקט כלשהו, מעידה רק על אי הצלחת הטיפול של אותו כירופרקט, ואני כמובן לא יודע על כך יותר פרטים מאלו שציינת.
אם מוסכניק לא יצליח לתקן את הרכב שלך, אני מתאר לעצמי, שתחפש מוסכניק אחר, כך אני ממליץ לך לעשות גם עם הכירופרקט.

תרגילים - כל התרגילים טובים למיטב ידיעתי במידה שווה, אבל עדיף לגבי תרגילים להתייעץ עם מאמן כושר, ובמקרה כזה, שבו ישנה עקמת - כדאי להתייעץ עם מאמן כושר אישי, שייתאים לך אישית תוכנית אימון, בהתאם למקרה שלך.

פעילות ספורטיבית טובה היא הליכה (לא מהירה) והליכה במים.

כירופרקטיקה יעילה מאוד בטיפול במקרי עקמת.

אני ממליץ לך להיבדק על ידי כירופרקט
שיתאים לך, אחרי בדיקה, תוכנית טיפול מתאימה.

בברכת בריאות וחיים,

ד"ר רונן מנדי

ד"ר רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.com
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו