צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  כאבים בעצם העצהאבי 10:01 21/08/2007
אני בן 50 ויש לי כאבים בעצם העצה ובעצם העוקץ (לעיתים הקרנה קלה לרגל אבל לא משמעותית ולזמן קצר) אחרי הההשכמה בבוקר ובמיוחד אחר אחרי מתן צואה.
מה לדעתך הבעיה והאם אני צריך להוועץ עם מומחה בתחום הכירפרקטי/אורטופדי או בתחום הגסטרואנטרולוגיה?
   תשובה לכאב בעצם העצה ועצם העוקץדר' רונן מנדלזיס, כירופרקט 10:58 21/08/2007
שלום אבי,
מעצם העצה מובילים עצבים אל הישבן והרגלים שיכולים לגרום לכאב מקומי ו/או להקרנה לרגל/ים.
העובדה שהכאב וההקרנה מופיעים בעיקר לאחר שינה ולאחר מתן צואה - מרמזת שפעילות שרירית ומאמץ מגבירים את הכאב.

בזמן יציאת צואה, זזה עצם הזנב ומשחררת את הלחץ מפי הטבעת (רקטום) - השסתום החיצוני של המעי הגס.
הדבר רלוונטי בעיקר אם יציאת הצואה מלווה במאמץ או כאב, או שהיציאות אינן סדירות (פחות מפעם ביום).

בדיקה גופנית וכיוונון כירופרקטי בהתאם לממצאי הבדיקה, יכולים לעזור ולהפחית את הסימפטומים ולעיתים אף להעלים אותם.

אני חושב שעדיף שקוד תיבדק על ידי כירופרקט, הטיפול הכירופרקטי לעיתים נותן תוצאות והקלה מיידיים של הסימפטומים.
ייתרון נוסף, שהטיפול אינו כימי ומאפשר להחזיר את הגוף לתפקוד תקין, ללא שימוש באמצעים חיצוניים.

אם לא תרגיש לפחות הקלה מהטיפול הכירופרקטי, תוכל לפנות אז למומחה בתחום הגסטרואנטרולוגיה.
בדיווח המימצאים לאחר הבדיקה הכירופרקטית, תוכל להבין יותר יחד מהכירופרקט, מה מקור הבעיה ולתכנן איתו את אופן הטיפול.

אתה מוזמן לפנות אלי טלפונית או דרך הדו"אל בכל שאלה,

דר' רונן מנדי, כירופרקט
1-800-39-40-40
dr-ronen.com

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו