צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  שאלהשרית 14:47 04/10/2010
אני מרגישה תזוזות באגן ותחושה שאני על "אונייה" למה הבעיה יכולה להיות קשורה? אני מרגישה שאני יוצאת מדעתי אני באמת מרגישה תזוזות באיזור האגן ואני דורכת אני מרגישה מן גמישות כאילו שהרגל נדחסת לתוך האגן אשמח מאוד לתגובה ואיזה רופא אני צריכה ללכת האם לכירופרקט??
   תשובה ל-תזוזות באגן על אונייה, וגמישות שהרגל נדחסת לאגןד"ר רונן מנדי 23:04 04/10/2010
שלום שרית,
התחושות שאת מתארת מצביעות על חוסר יציבות של עצמות האגן.
חוסר היציבות הזה מתגבר בשעת שיט על אונייה.
התחושה שאת מתארת שהרגל נדחסת אל תוך האגן מצביעה על חוסר יציבות בפרקי הירכיים.

לדעתי כדאי שתגיעי עם צילום רנטגן של האגן לבדיקה על ידי כירופרקט.

בברכת בריאות,

ד"ר רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40
   תודה רונןשרית 18:01 05/10/2010
עשיתי צילום של מיפוי עצמות ולא ראו בעיה בעצמות למרות שיש לי כאבים בישיבה, וגם עשיתי רנטגן וזה יצא תקין איך זה יכול להיות שאני מרגישה את מה שכתבתי וזה יוצא תקין? מה שונה כירופרקט מרופא אורטופד (שם יצא גם תקין) הזכירו לי בדיקת שקיעת דם יכול להיות שיש קשר לזה? אני אובדת עיצות
   תשובה לשריתדר. רונן מנדי 22:57 05/10/2010
שלום שוב שרית,
הבדיקות שאת מתארת פוענחו על ידי רופאים תרופתיים - ראדיולוגים ו/או אורטופדים.
הם מחפשים מצבים שמוגדרים על ידיהם כמחלה.

כירופרקטורים הם דוקטורים לכירופרקטיקה - תפקוד תקין של הגוף. דוקטורים לכירופרקטיקה מיומנים במציאת חוסרי איזון במערכת העצבים ובשלד, שיכולים להיות קשורים לכאב וחוסר נוחות - פגיעה תפקודיות.
הדוקטורים לכירופרקטיקה מיומנים בהחזרת איזון ותיקון תפקודי הגוף.

שקיעת דם - זו עוד בדיקה רפואית - שמחפשת מחלות.

הסימנים שאת מתארת הם סימנים ברורים על סמך לימודי וניסיוני של חוסר יציבות באגן ובפרקי הירכיים.

על מנת לעזור לך, אני ממליץ שתגיעי לבדיקה כירופרקטית של המצב הייחודי במקרה שלך.
תגיעי אלי, או אל דוקטור לכירופרקטיקה אחר.

בברכת בריאות,

ד"ר רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.com
1800-39-40-40
   תודה רבה ועוד שאלהשרית 04:54 06/10/2010
אני מרגישה כאילו שמשהו בגוף "שקוע" כמו שתקח בקבוק ותהפוך אותו ככה הדם בגוף עולה ויורד זה גם נשמע לך קשור לבעיות אגן? אני מוסיפה שמאז שזה קרה לי בעת יציאה אני לא מרגישה ממש תחושה האם כירופרקט יכול לגלות נזק בעצב? זה מאוד חשוב לי לדעת תודה רבה שוב ואני אקבע תור
   תשובה לשרית לגבי האפשרות של כירופרקטיקה לגלות פגיעה עיצביתדר. רונן מנדי 06:07 06/10/2010
שלום שוב שרית,
למעשה המומחיות של כיא כירופרקטיקה היא תפקוד עיצבי תקין.
וכן, כירופרקטורים יכולים לזהות איזורים של פגיעה עיצבית.

בנוסף - אני הבאתי לארץ מכשיר שבודק ומדגים את הפעילות העיצבית. אני משלב בדיקה במכשיר הזה, במסגרת הבדיקה הראשונית שאני עושה לאנשים - על מנת שיוכלו לראות איפה הבעייה העיצבית בגופם, ותהיה אפשרות לראות ולמדוד את ההתקדמות כעבור זמן טיפול מדוייק, או חוסר טיפול.

התופעות הנוספות שאת מתארת, בהחלט יכולות להיות קשורות לחוסר איזון באגן.

וטיפול מדוייק מותאם - בהתאם למצב התפקוד העיצבי במקרה שלך, בדרך כלל, יגרום גם להפחתה בסימפטומים ובהמשך לשיפור בתפקוד.

בברכת בריאות,

ד"ר רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40
   תודה רונן אני אוסיף שיש לי גם פיסורהשרית 12:51 06/10/2010
האם זה מה שעושה תחושת כובד בפי הטבעת מן "משיכה" ומוסיף על תחושת התזוזות הנוראות של האגן? האם אתה מקבל בפ"ת רוטשילד?
   תשובה לשריתדר. רונן מנדי 13:26 06/10/2010
לא אני לא מקבל בפתח תקווה.
לקביעת תור,
אנא התקשרי למשרדי
1800-39-40-40

ד"ר רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40
   תשובה לשרית - מה זהדר. רונן מנדי 10:04 08/10/2010
שלום שרית,
אפשר לדבר הרבה על כל הדברים האלו.
כל התופעות שאת מדברת עליהן קשורות לתת תזוזה (חוסר איזון) של עצבים באגן וחוט שידרה תחתון.
זו בעייה מורכבת וצריך לדעת להתייחס אליה, ככל שאצ מוסיפה פרטים, אני מבין שהיא יותר מורכבת.
אבל התכתבות בפורום - היא רק התכתבות. היא לא תפתור לך דבר.
לכי לכירופרקט שבחרת, אם הוא יעזור - מצויין, אם לא תגיעי אלי.

בברכת בריאות

דר. רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב; חדרה;
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו