צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  לד"ר שלוםשרית 10:45 21/11/2010
כתבתי בפורום לפני כמה זמן ועדיין לא הייתי אצל כירופרקט כי אני עדיין מחפשת כירופרקט שרשום באגודה (בעיה גדולה)

אני אזכיר מה כתבתי לך היה לי דחיה של שנה במחזור ומאז תזוזות באגן ובעצם הזנב, כובד ואי יציבות ברגלים ובאורטופד רנטגן ומיפוי יצאו תקינים.
שמעתי שצריך לעשות בעמידה כדי לראות אם יש תזוזות- האם אני צריכה לבקש סיטי מהאורתופד?
שמתי לב שכל גירוי הכי קטן בעצם האחורית של האגן גורם לי לפעולת מעיים כנל לגבי עצם הזנב- איך בודקים אם יש בעיה בעצם הזנב או עצם אחורית שגורמת לפעילות מעיים? בבקשה אודה לתשובה
   הייתי גם בתקופת לחץ וישיבה מרובהשרית 11:30 21/11/2010
אולי בכלל יש לי תסמינים של אחרי הריון ומאחר נדחה לי המחזור אני כבר לא יודעת- חשוב לי לדעת האם סיטי יהיה מועיל יותר באתור תזוזות כי בנגיעה בעצם האגן אפשר להרגיש את התזוזות
רופאת הנשים מאחר ומעולם לא הייתי בהריון אפילו לא חושבת בכיוון של הרפיית מפרקים כי גם קשה לי ללכת בנוסף לבעית היציבות של האגן
היא אפילו לא בדקה אותי פיזית את האגן...
   תשובה לשרית - בקשר לתת תזוזות, בעיות אגן, בזנב, כובד ברגליים, ושאלה על צורך ב-CT?דר. רונן מנדי 11:48 21/11/2010
שלום שרית,
רוב תת התזוזות אינן נראות בצילומי הדמייה (רנטגן, CT ואחרים).
אורטופדים, וגיניקולוגים - לא למדו לזהות תת תזוזות כאלו, כך שהם לא יבינו בכלל על מה את מדברת (או אני).

הבאתי לארץ מכשיר שבודק את רמת הפעילות החשמלית בחוט השידרה. אני בודק איתו את כל הנבדקים החדשים שמגיעים אלי.
הוא מדגים את הפעילות העיצבית, ואת תת התזוזות (הפרעות לפעילות העיצבית), אם הן קיימות. (הבדיקה הזו היא חיצונית ואינה מייצרת קרינה)

אם הן קיימות, ותלוי במיקום שלהן, ניתן להכין תוכנית טיפול מתאימה, שבמהלכה תיעשענה עוד בדיקות התקדמות כאלו, שמדגימות את יעילות הטיפול. אבל יותר חשוב מכוונות במדוייק את הכיוונון (טיפול כירופרקטי).

אני מציע לך להגיע לבדיקה,

שאפשר לתאם אותה בטלפון,

בברכת בריאות ותפקוד,

דר. רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40
   תודה ד"ר על התשובותשרית 19:10 21/11/2010
ואם זה לא היה כל כך רחוק לי וקשה לי ללכת הייתי מגיעה לטיפול אצלך בנתיים אני בודקת אפשרויות
שמתי לב שאני מפנה את הצוואר שמאלה אני מרגישה שזה מקרין לי למעיים האם זה גם קשור בכירופרטיקה?
   שכחתי לשאולשרית 20:17 21/11/2010
אני בברור אם יש לי צניחה של אחד מהאברים באגן במקרה ויש צניחה
האם זה יכול להביא לתזוזה בחוליות?
   תשובה לשרית...דר. רונן מנדי 05:34 22/11/2010
שלום שרית,
אנחנו ממשיכים לדבר, בכיף, אבל אם אפשר לעזור נוכל לדעת רק אחרי בדיקה.
בואי נגיד ש-אפשר לעזור... אז כדאי לעשות את זה ובהקדם.
בואי נגיד, שנמצא את ההיפך, ו... אז חבל על כל הדיבורים.

בברכת בריאות ותפקוד,

דר. רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו