צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  תחושת שריפה בעצם אגן אחוריתסיגל 13:29 29/11/2010
שלום לאחרונה אני סובלת מתחושת שריפה בעצם אגן אחורית כל נגיעה בעצם מורגשת ובשכיבה על הגב יש כאבים האם אני צריכה נורולוג?
יש גם "תזוזות" בשכיבה על הגב ובכלל תחושת אי יציבות אודה לתשובה
   זה מקרין לי לבטן מהעצםסיגל 13:30 29/11/2010
   תשובה לסיגל בקשר לתחושת שריפה בעצם אגן ורגישות למגעדר. רונן מנדי 13:56 29/11/2010
שלום סיגל,

לעיתים כשעצם העצה (האחורית באגן) יוצאת מאיזון - תת תזוזה.
היא לוחצת על רשת העצבים שמסתעפת ממנה.
תת תזוזה משנה את הלחץ והתפקוד העיצבי, ותחושת שריפה, היא אחד הסימנים שהיא יכולה ליצור.

עצם העצה, היא גם הבסיס של השידרה, ותת תזוזה שלה יכולה ליצור מצב של חוסר יציבות, שיכול לגרום לתחושת "אי יציבות" ו"תזוזות" כפי שתיארת שקורים אצלך בשכיבה על הגב.

זו בעיה שנשמעת כמו בעיית תיפקוד עיצבי.
בהבנת תפקוד עיצבי תקין, והחזרת התיפקוד העיצבי התקין, מבינים כירופרקטורים (דוקטורים לכירופרקטיקה).

אני ממליץ שתיבדקי על ידי דוקטור לכירופרקטיקה.

מהעצה יוצאים גם עצבים שמובילים לבטן, ויכולים להסביר את ההקרנה שאת מתארת.

בברכת בריאות ותפקוד,

דר. רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40
   לדר רונן מנדיסיגל 17:48 29/11/2010
תודה
האם רופאת נשים תוכל לאבחן את סוג הבעיה שיש לי? ומה עם רופא ראמטולוג האם הוא יכול לזהות תזוזות או אם יש דלקת שגורמת לתחושת שריפה בעירה בעצם אגן אחורית?
   בנוסףסיגל 18:30 29/11/2010
שמעתי שיש בדיקת טומוגרפיה האם זה יכול להראות אם יש בעיה כלשהיא בעצם אגן אחורית
   תשובה לסיגל בנוגע לרופאים שיאבחנו תת תזוזותדר. רונן מנדי 10:00 30/11/2010
שלום שוב סיגל,
לא, נוירולוג מבין/מומחה למחלות עצבים.
רופאת נשים מבינה/מומחית במחלות של מערכת המין.
ראומטולוג מבין/מומחה במחלות של מערכת המפרקים.

- אלו כמובן תיאורים כלליים של המומחיויות הרפואיות האלו.

תת תזוזות - הן המומחיות של דוקטורים לכירופרקטיקה, זו גם הסיבה שרפואה וכירופרקטיקה נלמדים בשני מסלולי לימוד שונים.
תת תזוזות הן הגורם הראשוני לפגיעה בתפקוד התקין של הגוף.
הן משבשות את התקשורת בין המוח לגוף.

- אם מחכים מספיק זמן שבו גם מתגבר הנזק, הן ייגרמו לסימפטומים, בעיות תפקוד ומחלות.

תחושת שריפה, כפי שתיארת, היא סימן של לחץ עיצבי מתמשך. צריך למצוא את המיקום המדוייק של הלחץ העיצבי.
זאת אפשר לעשות בעיקר על ידי בדיקה כירופרקטית ראשונית שמאתרת ומאפיינת את תת התזוזה.
איתור, איפיון ותיקון תת תזוזות עיצביות זו המיומנות והמומחיות של דוקטורים לכירופרקטיקה.

בהתאם למימצאים בבדיקה אפשר להכין תוכנית טיפול מתאימה, להורדת הלחץ/פעילות הייתר העיצבית.

- שאלת על טומוגרפיה.
ובכן טומוגרפיה היא בדיקה רנטגנית הקפית ממוחשבת, בבדיקה נחשפים להמון קרינת רנטגן.
הבדיקה הזו מצויינת, אך היא לא יכולה לגלות תת תזוזות.

שוב אני מציע לך להגיע לבדיקה כירופרקטית.

בברכת בריאות ותפקוד,

דר. רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו