צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  תשובות מרי צווארישרית 16:56 19/12/2010
לדר שלום הנה תוצאות של מרי צוואר אציין שאני עדיין סובלת מחוסר יציבות לאורך עמוד השידרה בעמידה בשכיבה ובישיבה כמו כן שמתי לי לבעיות ברגליים באגן ובסוגרים...

הודגמה תעלה ברוחב תקין. הודגמה סקוליוזיס קלה קמורה לצד שמאל. בגובה c5-c6 הודגם מוקד פתלוגי בחוט טיבו אינו ברור, האם מוקד מיאליטי, סירינקס קטן, דמיאלינטיבי? לאחר הזרקת גדוליניום מוקד זה אינו מקבל האדרה רצוי על המשך ברור. אשמח לקבל הסבר לתוצאות ביחס לתלונותיי...
   תשובה לשרית בקשר ל-MRI צווארי ובעיות ברגליים, באגן ובסוגריםדר. רונן מנדי 11:21 20/12/2010
שלום שרית,

את שואלת אותי לגבי אבחנות רפואיות והמשך בירור רפואי.
אני כירופרקט.
לגבי זה מוטב שתשאלי רופא תרופתי קונבנציונאלי.
הם מתעסקים יותר ומומחים בנושא מחלות ואבחנות.

כירופרקטיקה יכולה לעזור לך בבעיות תפקודיות, כפי שציינת - בעיות ברגליים, באגן ובסוגרים.

כירופרקטיקה מתקנת בעיות תפקודיות, ושומרת על תפקודים.

אני מציע שלגבי האבחנות של המחלות והמימצאים הרפואיים תתייעצי עם רופא תרופתי קונבנציונאלי.

לגבי פיתרון בעיות התפקוד - אני מציע שתגיעי לבדיקה כירופרקטית, שבה אפשר לבדוק אותך ולהמליץ על טיפול מתאים לשיפור והחזרת התפקוד במקרה שלך.

בברכת בריאות ותפקוד,

דר. רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40
   תודה ד"ר רונןשרית 18:47 20/12/2010
אני עכשיו בסדרת בדיקות בדיקה הבאה סיטי למותן אני אחזור עם זה לרופאת המשפחה ולבסוף אני מאוד רוצה להגיע לבדיקת כירופרקט, אני לא יודעת למה לא נותנים לי גם סיטי לעצם הזנב שם רוב הבעיות והתחילו לי גם התנועות במעיים והבנתי שיש קשר...

כל טוב ד"ר ותודה לך
   תשובה לגבי CT לעצם הזנבדר. רונן מנדי 23:28 20/12/2010
המשך

כן שרית, יש קשר עיצבי בין עיצבי הזנב לתנועת המעיים.

ב-CT יש הרבה קרינה חזקה, כך שקשה להדגים בו את עצם הזנב.

בבדיקה כירופרקטית, אפשר לגלות ולאפיין בעיות בעיצבי הזנב, גם בלי CT.

בברכת בריאות ותפקוד,

דר. רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב; חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40
   עשיתי בדיקת סיטי מותןשרית 11:24 24/12/2010
אין עדיין תשובות שמתי לב למשהו מוזר כאילו שיש חוסר יציבות בעצם האחורית של האגן משהו שם זז בתוך ואני תוהה מה יכול לגרום לי את ההרגשה הזאת זו חוסר יציבות נוראה באזור אני מאוד מקווה שיראו את זה בסיטי יש לי תור לראמטולוג גם

שבת שלום ותודה ד"ר
   תשובה לשרית לגבי שאלה של חוסר יציבות באגן אחורידר. רונן מנדי 13:03 24/12/2010
שלום שרית,
כפי שאת נתערת את זה, נראה לי שמדובר על חוסר יציבות בחלקו האחורי של האגן.
- עצם העצה - שהיא הבסיס שעליו עומד ונשען עמוד השידרה.

בלי בדיקה שלך, כאמור אני יכול רק לשער, ולא לדעת בוודאות.

כפי שזה נשמע, ועל סמך ניסיוני, אני חושב שזו בעיה שיכולה להיווצר/להיות קשורה לאחרי חבלה משמעותית באגן? היריון? לידה? לידת מכשירים? תאונה? אירוע נפשי חזק (כולל שמחה גדולה או התרגשות גדולה)?

אם אני הייתי במקומך, הייתי מגיע לבדיקה כירופרקטית (אצל דוקטור לכירופרקטיקה - את רשימת הכירופרקטורים בארץ תוכלי למצוא באתר של האגודה הישראלית לכירופרקטיקה).

בברכת תפקוד ובריאות,

דר' רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40
   בסיטי מותן לא התגלה משהו...שרית 22:29 28/12/2010
שלום ד"ר רונן עשיתי בדיקת סיטי למותן ולא התגלה דבר האם זה גם באזור של האגן?
אני חטפתי מכה באזור של האגן ותמיד היו לי כאבים בעצם הזנב באמת היום הייתי אצל ראמטולוג והוא אמר לי לחזור לאורטופד אמרתי לו שאני מרגישה חוסר יציבות בגב תחתון באגן בחיבור שבין הרגל לאגן, בירכיים השאלה שלי היא איזה חלק בברכיים אחראי על היציבות? כנ"ל לגבי קרסולים אני כל כך מיואשת
   תשובה לשרית בקשר לתשובות שלא מצאו את הגורם ב-CTדר. רונן מנדי 04:18 29/12/2010
שוב שלום שרית,

המותן - הוא הגב התחתון - גב מותני.
מהגב התחתון יוצאים עצבים (כבלים), שמעבירים הוראות תפקוד והפעלה - אל הישבן (אגן), פרקי ירכיים, ירכיים, ברכיים, שוקיים, קרסוליים, כפות הרגליים עד לקצות האצבעות ברגליים.
חלק מהעצבים אחראיים על יציבות, וחלק על יציבות במצבים משתנים, כמו תנועה.

העצבים האלו אינם נראים בצילומי הדמייה רפואית.

את מספרת על מכה שחטפת באיזור האגן (ישבן) ועל כאבים שתמיד היו לך בעצם הזנב.
האגן - נותן תמיכה לעמוד השידרה, שנושא עליו את כל הגוף. חוסר יציבות באגן... מעביר את לחץ המשקל אל ... פרקי הירכיים, ... הברכיים, ... הקרסוליים ... וכפות הרגליים.

כשאלו נחלשים, עקב המעמסה, הם עלולים לכאוב ולאבד את היציבות. תהליך כזה קורה לאורך זמן.

שוב, אני ממליץ לך להגיע לבדיקה כירופרקטית. אלו בעיות מוכרות, שיש לנו ניסיון רב של טיפול במקרים כאלו.
בלי בדיקה ספציפית שלך, זה רק דיבורים.

אני ממליץ לך להגיע לבדיקה כירופרקטית.
קיימת רשימת כירופרקטורים באתר של האגודה הישראלית לכירופרקטיקה.

בברכת בריאות ותפקוד,

דר' רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40
   שאלה חשובה...שרית 15:28 29/12/2010
ד"ר רונן אני מבינה את מה שאתה מסביר אבל אני חושבת שלפני שאני רואה רופא כירופרקט אני רוצה ללכת לבדיקות ואח"כ עם האבחונים ללכת לכירופרקט שאני בטוחה שיעזור...
יש לי באמת שאלה אחרונה מאחר ואני לא מבינה באנטומיה- בישבן שני העצמות שעליהם יושבים האם זה עצם או מפרק האם זה קשור לירכיים?

כל טוב ותודה על העזרה
   תשובה לשרית בקשר לתשובות רפואיות לפני בדיקה...דר. רונן מנדי 17:16 29/12/2010
שלום שרית,
הבדיקות הרפואיות אינן קשורות לבדיקה, מימצאים וטיפול כירופרקטי.
נכון שבמקרים רבים בדיקה, מימצאים וטיפול כירופרקטי - מחזקים ומאפשרים לגוף לפתור בעיות רפואיות.
הסיבה שכירופרקטיקה היא מסלול דוקטורט נפרד, היא מכיוון שזו צורת חשיבה וטיפול שונים.

את מוזמנת להמשיך בבדיקות הרפואיות, ובוודאי תעשי זאת, אבל ללא קשר, כדאי שתגיעי לבדיקה כירופרקטית.

בברכת בריאות ותפקוד,

דר' רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו